999 rezultate për

andrea

Arrestohet ish drejtori i Regjistrit Qendror, Andrea Popovski Ish ushtruesi i detyrës drejtori i Regjistrit Qendror, Andrea Popovski, është arrestuar nga policia. Sipas burimeve të A
Rama publikon postimin e Ema Andreas: Jam për një teatër të ri Kryeministri Edi Rama vazhdon të publikojë statuset e aktorëve të cilët janë dakord për ndërtimin e një Teatri të Ri.
E kryer, Correa është i Milanit Sipas Sky Sport (via Milannews.it), Andrea Correa thuhet se do të bëhet së shpejti lojtar i Milanit. Zvonimir Boban i
Presidenti i Shkëndijës nën shoqërimin e Andrea Agnellit Numri një i Shkëndijës, Visar Bexheti paraditën e të premtes qëndroi bashkë me presidentin e Juventusit, Andrea Agnelli,
Pirlo rikthehet te Juventus? Andrea Pirlo mund të rikthehet te Juventus. Ai është kontaktuar nga presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ku bëhet e
Sulmuesi 19-vjeçar i Interit na prezanton të dashurën seksi (FOTO LAJM) Sulmuesi Andrea Pinamonti mbylli një sezon mjaft të mirë në radhët e Frosinones, ku ishte i huazuar nga Interi dhe tashm
Stuhia "Andrea" drejt Maqedonisë, alarm në Shkup Stuhia “Andrea” pritet të përfshijë Maqedoninë e Veriut në ditët në vijim dhe të sjell reshje të mëdha me sasi prej 50 d
E papritur, sipas mediave italiane Allegri jep dorëheqje nesër Media e njohur italiane "Sport Mediaset" ka raportuar një lajmë të bujshëm në lidhje me të ardhmen e trajnerit të Juvent
Andrea Pirlo nis punën si trajner te klubi legjendar Ish-legjenda e futbollit Italian Andrea Pirlo është gati të nisë punën si trajner. Ai pritet të marrë drejtimin e skuadr
Torino-Milan, formacionet zyrtare: Milan në presionin e fitores Milani do të përballet përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit për një vend në katër më të mirat. Nga minuta
Andrea Conti: Po u kualifikuam në Champions do i lyej flokët kuqezi Mbrojtësi i Milanit Andrea Conti ësht ka bërë një premtim interesant, teksa ka deklaruar se nëse Milani siguron Ligën e
Lajm bombë nga Italia, Allegri rrezikon shkarkimin para sfidës ndaj Atleticos Një lajm bombë ka ardhur nga e përditshmja torineze "Libero" teksa bën me dije se Allegri rrezikon shkarkimin para sfidë
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Andrea Pirlo i apasionuar pas këngëtares shqiptare (VIDEO) Legjenda italiane, Andrea Pirlo, ka publikuar një video në Instagram, ku ai e shijon ditën e diel duke e dëgjuar këngën
Kjo është fansja më e çmendur e Game of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
SPAL shokon Milanin (VIDEO) SPAL ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është Andrea Petagna në minutën e 13'. N
"Do ti lyp ato para"! Ema Andrea i përlot të gjithë Aktorja Ema Andrea ka bërë një gjest të rrallë, që shumë pak persona të famshëm e kanë bërë. Ajo luajti në emisionin
Ceferin: VAR mund të përdoret këtë sezon në Champions VAR mund të futet në Ligën e Kampionëve që këtë vit. Gjithçka do të ndodh me nisjen e raundeve me eleminime. Kjo u n
Presidenti i Juves mbështet Ronaldon ndaj akuzave për përdhunim Presidenti i skuadrës së Juventusit, Andrea Agnelli i ka dalë në mbrojtje yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo që akuzoh