999 rezultate për

andre

Ema Andrea rrëfen për herë të parë historinë e saj të ngacmimit seksual (FOTO LAJM) Ema Andrea një nga aktoret më të njohura shqiptare, e cila të qënit personazh publik, e ka përdorur gjithmonë për mbrojt
E konfirmon Pirlo: Nesër do të luaj Buffon Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Crotones ka folur për mungesat e skuadr
Manchester United i bashkohet garës për blerjen e Andre Silvas Manchester United është skuadra më e fundit e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Eintracht Frankfurt, Andrea Silva.
U mposht minimalisht nga Napoli, Pirlo: Penalltia ishte e dyshimtë Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka cilësuar penaltinë e fituar të Napolit si të dyshimtë. Andrea Pirlo beson se
Ia "hodhi" koronavirusit, gruaja më e vjetër në botë feston sot ditëlindjen Personi më i vjetër në Evropë, murgesha franceze motra Andre, po feston 117-vjetorin e lindjes pasi mbijetoi Covidin-19
Sherri Conte - Agnelli, tifozët "bardhezinj" peticion për heqjen e yllit në Allianz Stadium Sherri mes Antonio Contes dhe Andrea Agnellit në sfidën e kthimit të raundit gjysmëfinal të Kupës së Italisë ka ringjall
Po shkëlqen në Gjermani, Atletico interesohet për Andre Silvan Atletico Madridi është futur në garë për sulmuesin e Frankfurtit, Andre Silva. Sulmuesi portugez po kalon në një form
Interi siguron Darmian dhe largon dy të tjerë Interi ka blerë përfundimisht mbrojtësin Mateo Darmian nga Parma, teksa janë larguar përfudimisht, Mateo Politano te Nap
"Edhe unë u zemërova", sinqeriteti i Andrea Pirlos: Ndodhi pas humbjes ndaj Interit Andrea Pirlo ka treguar për herë të parë zemërimin e tij me lojtarët e Juventusit për mënyrën sesi po reagojnë në ndeshj
Pirlo: Ronaldo është një hero Andrea Pirlo ka thurur lëvdata për yllin e skuadrës Cristiano Ronaldo i cili feston ditëlindjen e 36-të. Cristiano Ro
Merkato e janarit u mbyllur, por ja yjet pa skuadër që mund të pëlqehen nga klubet e mëdha Merkato e janarit mund të jetë mbyllur, por ka ende disa lojtarë me emër që janë pa klub. Emra si Alexandre Pato, Sam
Juventusi triumfoi ndaj Sampdorias, Pirlo flet për nëvojën për një sulmues Juventus ka triumfuar ndaj Sampdorias në kuadër të javes së 20-të të Serie A. Juventusi u desh të punojë shumë për të
Adani "thumbon" Pirlon: Do të bëhesh trajner real i Juventusit për dy-tri vite Dje futbollist, sot trajner i Juventusit. Pa rrugë të mesme. Andrea Pirlo duhej të ishte trajner i ekipit të Juventusit
Prag ndeshja me Bolognën, Pirlo: Kemi entuziazëm të madh në skuadër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur para ndeshjes ndaj Bolognas që do të zhvillohet nesër në orën 12:30 në kua
Një fillim katastrofal për Andrea Pirlon Andrea Pirlo ka marrë nëntë pikë më pak se Maurizio Sarri pas 17 ndeshjeve dhe ka barazuar fillimin më të keq të Maxi Al
Juventusi u mposht pastër nga Interi, Pirlo: Ishim shumë pasivë Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka reaguar pas humbjes 2-0 nga Inter në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Ju
Dita e ndeshjes Inter-Juventus, Pirlo: Kam mësuar shumë nga Conte Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka deklaruar se Antonio Conte ka luajtur një rol të rëndësishëm në karrierën e tij.
Interi në vështirësi, Sampi shënon të dytin (VIDEO) Interi është duke hasur vështirësi ndaj Sampit në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas golit të para Candreva, një tjetër
E konfirmon Pirlo, Giroud në objektivat e klubit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur pas fitores 4-1 te cilën e arriti Juve kundër Udinese në kuadër të xiros së
Pirlo: Mbyllëm vitin në mënyrë të gabuar, tani e kemi organikën e plotë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Udinese, që do luhet