999 rezultate për

anderson

Shënoi dhe shkoi të puthte të dashurën, por u bë gazi i botës (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur Wanderson Cristaldo Farias shkoi te shkallët e stadiumit mbrapa portës për të puthur të da
Pamela Anderson nxjerr videon pas rrahjes nga Adil Rami (VIDEO) Pamela Anderson vijon me akuzat ndaj ish-të dashurit Adil Rami. Këtë herë, ajo i ka treguar me fakte të gjitha gjërat që
Rami i kundërpërgjigjet Pamela Anderson: Akuza të rreme, është vërtetë e neveritshme (FOTO LAJM) Adil Rami ka vendosur të dalë në mediat sociale, duke mohuar deklaratat e ish-partenes të tij, i cili e akuzoi futboll
Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Futbollisti i njohur, Adil Rami, iu ës
Divorcohen pas 2 vitesh, Pamela Anderson akuzon publikisht për tradhëti Adil Raminë (FOTO LAJM) Aktorja Pamela Anderson ka folur publikisht për ndarjen nga i dashuri i saj prej dy vitesh, futbollisti francez Adil Ram
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk. Ata u panë të përqafuar bashk në cermonin
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel
Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas
Ishi Barcelonës: Lyoni është në gjëndje të trondisë Camp Now Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Lyonit, Sonny Anderson, beson se edhe pse Barça është favorite për të kaluar në çerekfinal
Pamela Anderson çmend publikun me trupin e saj (FOTO LAJM) Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi n
Mia Khalifa Ish-p*rnostarja përveç dashurisë për West Ham, ajo pëlqen dhe Felipe Anderson (FOTO LAJM) Ish ylli i pornografisë Mia Khalifa, ka qenë prej kohësh një komentatore sportive në Shtetet e Bashkuara, por ajo është
Pamela Anderson ende çmend fansat me linjat e saj (FOTO LAJM) Është 51-vjeçare, por Pamela Anderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit. Roli i saj n
Mik i Khabibit, "bisha" shqiptare i UFC lajmëron përballjen e ardhshme Ndërkohë që të gjithë prej disa ditësh po flasin për përballjen mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, një tjetër s
Pamela braktis Ramin apo thjeshtë "Gossip"? Ditën e djeshme mediat rozë kanë mbushur faqet e para ku si pretagonist kanë pasur kampionin e botës, Adil Rami dhe të d
Rami i propozoi për martesë, Pamela Anderson e braktis Kampioni i Botës, francezi Adil Rami, prej disa kohësh ishte në një lidhje me aktoren Pamela Anderson, por së fundmi rap
Zyrtare: Thyhet rekordi i transferimeve, futbollisti i Lazios me ekip të ri Felipe Anderson nuk do të jetë më pjesë e Lazios, dhe këtë e ka konfirmuar klubi me një postim në Facebook duke e falend
Felipe Anderson kërkohet në Angli West Ham United nuk është i vetmi klub i Premier Ligës i interesuar për sulmuesin e Lazios, Felipe Anderson, edhe Southa
Liverpool nën "radar" dyshen e Lazio-s Liverpool është në tratativa me klubin e Lazios për të marrë dy lojtarë nga kjo skuadër. Mediat italiane thonë se sk
Lojtarit të Interit i kërcënojnë bashkëshorten: Kam frikë të qëndrojë në shtëpi me tim bir Disa tifozë të Interit kanë bërë fajtor mbrojtësin Davide Santon për humbjen 3-2 ndaj Juventusit. Porsa mbrojtësi zikalt
Pamela Anderson flet hapur: Ja si e jetoj ëndrrën me Ramin E fejuara e Adil Rami, Pamela Anderson ka rrëfyer detaje intime të marrëdhënies së saj me qendërmbrojtësin e Marseilles.