999 rezultate për

anderlecht

Anderlechti i Hasit kërkon Adnan Januzajn Adnan Januzaj mund të rikthehet te Anderlecht, skuadra ku nisi karrierën si lojtar. Mesfushori belg me origjinë shqiptar
Borussia mposht Arsenalin, Galata barazon me Anderlechtin (VIDEO) Borussia Dortmundi ka shënuar fitore prej 2-0 në ndeshjen përballë Arsenalit në Grupin B të Ligës së Kampionëve. Futb
Ja çfarë ndodh kur nervozohet Besnik Hasi (VIDEO) Ish futbollisti i Kombetares shqiptare, aktualisht trajner i Anderlecht ne Belgjike, Besnik Hasi, ka mundur te regjistro
Lindon Selahi, pasuesi i Januzajt zgjedh Anderlechtin (VIDEO) Klubi i Anderlechtit siguron shërbimet e djaloshit shqiptar Lindon Selahi, që për nga talenti konsiderohet pasuesi i Adn
Lukaku: Ky është Botërori i Adnan Januzajt Sulmuesi belg, Romelu Lukaku beson shumë tek shqiptari Adnan Januzaj. Futbollisti në prnësi të Chelsea-t mendon se ylli
Besnik Hasi shpall Anderlechtin kampion të Belgjikës Besnik Hasi është bërë trajneri i parë shqiptar qe fiton një titull kampioni në një kampionat të nivelit të lartë dhe me
Hasi: Nuk i them "Jo" Kosovës, të respektojmë Januzajn Besnik Hasi nuk do t’i thoshte jo në një të ardhme të afërt drejtimit të Përfaqësueses së Kosovës, ashtu siç bëri kohë m
Rinovon Hasi, edhe dy sezone te Anderlecht Besnik Hasi do të jetë trajner i Anderlecht edhe për dy sezonet e radhës: 2014-2015 dhe 2015-2016. Lajmi është konfirmua
Anderlechti Besnik Hasit rikthehet te fitorja Besnik Hasi e kthen në një “kështjellë” impiantin “Van Den Stock” me skuadrën e tij, që pasi humbjes me Standart Liege r
E fundit! Besnik Hasi, trajner i Anderlecht-it Ps humbjes së ditës së shtunë përballë Leuven, skuadër që ronditet në vendin e 15 në kampionatin belg të futbollit, skua
Olympiakos kualifikohet, Anderlecht e mbyll me 8 lojtarë Olypmiakos ka kaluar për në raudin tjetër falë fitores 3-1 përballë Anderlecht. Grekët shënuan dy herë me Saviolan (34’,
Një "Januzaj i Ri" po rritet në Belgjikë (VIDEO) Konsiderohet si një nga talentet shqiptar në Belgjikë, i cili mund të jetë edhe pasuesi i Adnan Januzajt. E quajnë Lindo
Ndalet PSG, Olympiakos mposht Benficën (VIDEO) PSG është ndalur në barazim 1-1 me Anderlecht, ndërsa Olympiakos Pireus ka mposhtur SL Benfica 1-0. Për PSG shënoi Ib
Barça, Top 6 "remuntadat" në Champions (FOTO LAJM) Pavarësisht humbjes 4-0 në "Allianz Arena" përballë Bayern Munchen, Barcelona beson fuqimisht se do ta kthejnë gjithçka
Milan kërkon talentin e Anderlecht Nga mbi 30 në under 20. Milan po mendon për të ardhmen e klubit duke tentuar gjithmonë e më tepër futbollistë të rinj dh
Ultimatumi Pato: Agjenti po vjen Alexandre Pato shënon por nuk është i lumtur. Sulmuesi brazilian menjëherë pas ndeshjes me Anderlecht në Champions Leagu
Allegri: Të shënojmë të parët Milanit i duhet një fitore ndaj Anderlecht për të qenë më të qetë përsa i përket kalimit të grupit dhe këtë gjë e di shu
Allegri: Të "zemëruar" ndaj Anderlecht Milani po kalon një nga periudhat më të vështira, pasi ka shënuar startin më të keq të sezonit ndër vite, por koha nuk p
Milan-Anderlecht, formacionet e mundshme Këto janë formacionet e mundshme të ndeshjes së sotme të Champions League, Milan-Anderlecht, e programuar të luhet në mb
Hasi: Moment i artë për të mundur Milanin Në një ndeshje kundër Milanit shumë personazhe të futbollit do të donin të ishin në fushë, por Besnik Hasi thotë se e ka