999 rezultate për

anderlecht

PSG "hat-trick" Anderlechtit (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundët Anderlechtit në "Parc des Princes" Goli ka ardhur nga këmbët e mbrojtësit fr
Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League. Francezët kër
PSG-Anderlecht; formacionet e mundshme Paris Saing Germaini pritet të dhurojë spektakël në Parkun e Princave, kjo pasi kundërshtar është Anderlecht. Belgët
Anderlecht 0-4 PSG: Notat e lojtarëve, Neymar e Mbappe super (FOTO) Paris Saint Germaini fitoi lehtësisht ndaj Anderlechtit me rezultat 0-4 në Ligën e Kampionëve. Golat për mysafirët i
Ekipet e mudshme: Anderlecht – PSG Paris Saing Germain do të mundohet të vazhdojë serinë e fitoreve në Ligën e Kampionëve. Parisienët do të jenë mysaf
Bayerni sot e nis me Anderlechtit, këto janë formacionet e mundshme Bayern Munich kundër Anderlechtit është ndeshja e parë e Grupit B në Ligën e Kampionëve. Bayern do mundphet ta nisë m
Besnik Hasi braktis Anderlecht-in, gati të marrë Shqipërinë? Besnik Hasi nuk do të jetë më trajner i Anderlecht-it. Rendimenti i skuadrës në dy sezonet e fundit pa fituar kampionati
Nëse largohet De Biasi, ja kush e merr drejtimin e Kombëtares Gianni De Biasi mesa duket është i tunduar për të zgjedhur vendin e tij, Italinë, për të vijuar karrierën si trajner. Ko
Anderlechti vendos për të ardhmen e Hasit Pas deklaratave të Besnik Hasit se ndihet nën presion dhe i rrezikuar të largohet nga bordi drejtues i Anderlechtit, i m
Ekipet e kualifikuara më tej në Europa League Sonte në orën 22:05 minuta u luajtën një sërë ndeshjesh të kthimit në kuadër të Europa League. Kështu Basel dhe St. E
Besnik Hasi kriset me Anderlehtin, pranë largimit Marrëdheniet mes trajnerit shqiptar Besnik Hasi dhe Anderlecht nuk jane më si dikur kur klubi mbretëror belg festonte me
E bujshme, Hasi po na rrëmben yllin e Superligës Bernard Berisha mund të përfundojë tek Anderlechti i Besnik Hasit. Klubi belg po shfaq interesim të madh për mesfushorin
Hasi refuzon ofertën e Chelsea Chelsea dhe Anderlecht nuk po mund të gjejnë gjuhën e përbashkët. Skuadra e madhe belge e ka refuzuar ofertën e Chelseat
Juve pazar te Besnik Hasi (FOTO LAJM) Jo vetëm emra të mëdhenj për të ardhmen e Juventusit, por edhe të rinj që japin shpresë. Sipas asaj që shkruan "Calciome
Anderlecht, Besnik Hasi rinovon deri në 2017-ën Ish mesfuhshori i Kombëtares shqiptare, sot trajner, Besnik Hasi, ka rinovuar kontratën e tij me kampionët e Belgjikës A
Besnik Hasi, "trajneri i vitit" në Belgjikë (FOTO LAJM) Viti 2014 rezultoi shumë i suksesshëm për trajnerin shqiptar të Anderlecht, Besnik Hasi. Arritjeve të kampionëve të Belg
Të hënën shorti i Europa League, ja 32 klubet e kualifikuara Është mbyllur mbrëmjen e djeshme faza e grupeve të Uefa Europa League, ndërsa të hënën në ora 13.00 do të hidhet shorti
Besnik Hasi "mbyt" turqit e Galataray (VIDEO) Skuadra e trajnerit shqiptar, Besnik Hasi, ka mposhtur Galatasarayin në xhiron e pestë të Grupit D në Ligën e Kampionëve
Arsenali përmbys Anderlechtin në 5 minutat e fundit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Anderlechtin e Besnik Hasit me rezultatin 2-1 në Belgjikë. Topçinjtë shënuan dy gola në 5 minuta
Arsenali në kriz për portier ndaj Anderlechtit Emiliano Martinez pritet të jetw nga fillimi pwr Arsenali nw ndeshjen e Champions Leagues ndaj Anderlechtit. Daily St