999 rezultate për

anderlecht

Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Zyrtare: Abazaj largohet nga Anderlecht, firmos në Kroaci Kristal Abazaj më në fund është bërë më një ekip të ri. Ai është transferuar në Kroaci tek skuadra e Osijek. Shqiptar
Abazaj mbetet te Anderlecht Kristal Abazaj do të qëndrojë të paktëm deri në fund të këtij sezoni tek skuadra e Anderlecht. Shqiptari ishte shumë
Anderlecht merr vendim, shikoni çfarë do të ndodhë me Abazajn Ecuri aspak pozitive ajo e Kristal Abazajt te skuadra e Anderlecht. Shqiptari u transferua në merkaton e verës te gjigan
Anderlecht nxjerr në merkato Abazajn? Anderlechti i Belgjikës, për momentin pa trajner, po punon për të gjetur “timonierin” e ri të skuadrës, por në të njëjtë
Abazaj: Anderlechti ekspreriencë e madhe, jam tifoz me Tiranën Kur nuk ndalon së luftuari atëherë vështirësitë janë vetëm të përkohshme". Kristal Abazaj pranoi me guxim një sfidë me s
Abazaj: Po kaloj një periudhë të vështirë te Anderlecht Kristal Abazaj, e pranon se pjesa e parë e sezonit nuk ka shkuar ashtu siç pritej tek Anderlehti në Belgjikë, dhe se amb
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit Kristal Abazaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Anderlechtit në ndeshjen ndaj Cercle Brugge e cila luhet sot.
Abazaj shënon 2 gola me të rinjtë e Anderlecht (VIDEO) Kristal Abazaj nuk luan një ndeshje zyrtare prej muajt maj kur ishte pjesë e Luftëtarit në kategorinë superior, shkruan
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
Çmenduri e Gurit, shënon super gol me finte kundër Anderlecht (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Sidrit Guri, ka arritur të justifikojë vendin që trajneri i skuadrës së Ostendes i jep në formacion.
Abazaj: Kushtet në Belgjikë ishin pothuajse si këtu në Shqipëri I ftuar në emisionin Procesi Sportiv, sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, foli që në momentin e parë për gjërat që i
Kristal Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore tek Anderlecht Pas ndeshjes Luftëtari-Partizani që përfundoi 2-2, Kristal Abazaj është nisur menjëherë drejt Belgjikës, për të ndjekur
Abazaj: Me punë dhe me pak fat, do ambientohem mjaft mirë tek Anderlecht Lojtari i ndeshjes Vllaznia-Luftëtari, autori i golit të parë, Kristal Abazaj, foli edhe për aventurën e re që do të nis
Abazaj tregon ëndrrat: Pas Anderlechtit dua transferimin tek gjiganti europian Me transferimin e tij drejt Anderlechtit, Abazaj është njeriu i ditëve të fundit në futboll, pasi një transferim i tillë
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Zyrtare: Kristal Abazaj transferohet tek Anderlecht Mesfushori sulmues i Luftëtarit dhe Kombëtares Shqiptare, Kristal Abazaj, ka arritur marrëveshje tre vjeçare me klubin b
Hodhën euro në fushën e lojës, UEFA shpërblen tifozët e Bayernit Tifozët e Bayern Mynchen u bënë protagonistë në takimin kundër Anderlecht në fazën e grupeve të “Champions League” pasi
Anderlecht – Bayern Munchen, formacionet e mundshme Bayern Munich do mundohet sonte të sigurojë sonte kualifikimin për në eliminimin direkt dhe do të tentojë gjithashtu dhe
PSG nuk di të ndalet, shpartallon Anderlechtin në "Parc des Princes" (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin e përgjithshëm 5-0 skuadrën belge, Anderlecht në "Parc des Princes" Ai q% hap serin