999 rezultate për

anderlecht

Çmenduri e Gurit, shënon super gol me finte kundër Anderlecht (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Sidrit Guri, ka arritur të justifikojë vendin që trajneri i skuadrës së Ostendes i jep në formacion.
Abazaj: Kushtet në Belgjikë ishin pothuajse si këtu në Shqipëri I ftuar në emisionin Procesi Sportiv, sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, foli që në momentin e parë për gjërat që i
Kristal Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore tek Anderlecht Pas ndeshjes Luftëtari-Partizani që përfundoi 2-2, Kristal Abazaj është nisur menjëherë drejt Belgjikës, për të ndjekur
Abazaj: Me punë dhe me pak fat, do ambientohem mjaft mirë tek Anderlecht Lojtari i ndeshjes Vllaznia-Luftëtari, autori i golit të parë, Kristal Abazaj, foli edhe për aventurën e re që do të nis
Abazaj tregon ëndrrat: Pas Anderlechtit dua transferimin tek gjiganti europian Me transferimin e tij drejt Anderlechtit, Abazaj është njeriu i ditëve të fundit në futboll, pasi një transferim i tillë
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Zyrtare: Kristal Abazaj transferohet tek Anderlecht Mesfushori sulmues i Luftëtarit dhe Kombëtares Shqiptare, Kristal Abazaj, ka arritur marrëveshje tre vjeçare me klubin b
Hodhën euro në fushën e lojës, UEFA shpërblen tifozët e Bayernit Tifozët e Bayern Mynchen u bënë protagonistë në takimin kundër Anderlecht në fazën e grupeve të “Champions League” pasi
Anderlecht – Bayern Munchen, formacionet e mundshme Bayern Munich do mundohet sonte të sigurojë sonte kualifikimin për në eliminimin direkt dhe do të tentojë gjithashtu dhe
PSG nuk di të ndalet, shpartallon Anderlechtin në "Parc des Princes" (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin e përgjithshëm 5-0 skuadrën belge, Anderlecht në "Parc des Princes" Ai q% hap serin
PSG "hat-trick" Anderlechtit (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundët Anderlechtit në "Parc des Princes" Goli ka ardhur nga këmbët e mbrojtësit fr
Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League. Francezët kër
PSG-Anderlecht; formacionet e mundshme Paris Saing Germaini pritet të dhurojë spektakël në Parkun e Princave, kjo pasi kundërshtar është Anderlecht. Belgët
Anderlecht 0-4 PSG: Notat e lojtarëve, Neymar e Mbappe super (FOTO) Paris Saint Germaini fitoi lehtësisht ndaj Anderlechtit me rezultat 0-4 në Ligën e Kampionëve. Golat për mysafirët i
Ekipet e mudshme: Anderlecht – PSG Paris Saing Germain do të mundohet të vazhdojë serinë e fitoreve në Ligën e Kampionëve. Parisienët do të jenë mysaf
Bayerni sot e nis me Anderlechtit, këto janë formacionet e mundshme Bayern Munich kundër Anderlechtit është ndeshja e parë e Grupit B në Ligën e Kampionëve. Bayern do mundphet ta nisë m
Besnik Hasi braktis Anderlecht-in, gati të marrë Shqipërinë? Besnik Hasi nuk do të jetë më trajner i Anderlecht-it. Rendimenti i skuadrës në dy sezonet e fundit pa fituar kampionati
Nëse largohet De Biasi, ja kush e merr drejtimin e Kombëtares Gianni De Biasi mesa duket është i tunduar për të zgjedhur vendin e tij, Italinë, për të vijuar karrierën si trajner. Ko
Anderlechti vendos për të ardhmen e Hasit Pas deklaratave të Besnik Hasit se ndihet nën presion dhe i rrezikuar të largohet nga bordi drejtues i Anderlechtit, i m
Ekipet e kualifikuara më tej në Europa League Sonte në orën 22:05 minuta u luajtën një sërë ndeshjesh të kthimit në kuadër të Europa League. Kështu Basel dhe St. E