999 rezultate për

ancelottit

Hysaj fiton derbin ndaj Berishës, Napoli rikthehet te fitorja (VIDEO) Napoli arriti të dalë me 3 pikë nga transferta e vështirë e Bergamos përballë Atalantës duke i mposhtur 2-1. Skuadr
De Laurentiis i thur elozhe Ancelottit Aurelio De Laurentiis beson se Carlo Ancelotti ka “rilindur” në Napoli dhe ka shpjeguar se lojtarët mund të largohen nës
Napoli nuk fal, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Napoli ka mposhtur sot Sassuolon me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 8 të Se
Liverpool fiton me "manita" ndaj Napolit të Ancelottit (VIDEO) Liverpool ka mposhtur thellë Napolin me rezultatin e përgjithshëm 5-0 në "Aviva Stadium" të Irlandës Nuk kaloi minuta
Seria A, "rrëmben" një tjetër sulmues të Real Madridit Me ardhjen e Carlo Ancelottit klubi i Napolit presidenti Aurelio De Laurentiis ka shprehur gatishmëri të plotësojë dëshi
Ancelotti i prerë: Kthehem kur të gjej një projekt interesant Teksa kanë kaluar rreth 7 muaj që kur u shkarkua nga Bayerni, Carlo Ancelotti duket se tashmë është i karikuar dhe i gat
Italia gati t'i përgjërohet Ancelottit që të bëhet trajner i tyre Alesandro Costacurta organizoi një takim me Carlo Ancelottin për të diskutuar pankinën e Italisë. Di Biagio ka mundësi m
Trajneri italian Fabio Capello fajëson lojtarët e Bayernit në shkarkimin e Ancelottit Fabio Capello ka akuzuar lojtarët e Bayern Munich se ata janë arsyeja kryesore pse Carlo Ancelotti u shkarkua nga skuadr
Mbrojtësi tregon se si u ndjeh Rodriguez ku mori vesh shkarkimin e Ancelottit Largimi i trajnerit italian, Carlo Ancelotti, nga skuadra e Bayernit, nuk ka qenë një lajm i mirëpritur nga të gjithë lo
Gazetari që i tha Ançelottit se do shkarkohet pas ndeshjes me PSG-në, italiani e talli por... (VIDEO) Oma Akatugba parashikoi shkarkimin e Karlo Ançelotit nga Bajern Mynih para ndeshjes me PSG-në. Gazetari nigerian, i cili
Montela ka një ide: Unë zëvendës i Ançelottit ose ai i imi Pavarësisht fitores mes vuajtjesh, pyetjet e para të gazetarëve për Vinçenco Montelën kishin lidhje me Ançelotin. “Pë
Zbardhen arsyet që çuan në shkarkimin e Carlo Ancelottit Carlo Ancelotti nuk është më trajner i Bayern Munich. Trajneri italian gjatë ditës së sotme është shkarkuar nga gjiga
Muller dëshiron kalimin te United Ylli i Bayern Munichut është kërkuar edhe më parë nga ‘Djajtë e Kuq’. Thomas Muller preferon të kalojë te Manchester
Bayern piketon zëvendësuesin e Ançelottit ‘Lufta’ me Thomas Mullerin që nuk po gjen hapësira në skuadër dhe kritikat vazhdueshme drejt Ançelottit kanë bërë që ita
Gattuso mbulon me lëvdata Kessie-n Gennaro Gattuso nuk i ka kursyer lëvdatat për blerjen më të re të Milanit, Franck Kessie duke theksuar ka një fizik të f
Tronditet Bayerni, një tjetër mbrojtës rrezikon sfidën me Realin Nuk kanë fund problemet me dëmtime te Bayerni në këtë fund sezoni. Skuadra gjermane është detyruar të luajë pa dy yje të
Tronditet Bayerni, Ancelottit i ndodh ajo që kishte "frikë" më shumë Bayerni i Mynihut merr një lajm shokues në prag të ndeshjes ndaj Realit të Madridit. Roberto Lewandowski nuk ka mundur q
Çerekfinalet e Champions League, ja favoritët për t'u kualifikuar (FOTO) Dje është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve që ka prodhuar dy finale të parakohshme, Juventus-Barcelona dhe Bayern Mun
Dëshira e madhe e Ancelottit: E dua këtë skuadër në finalen e "Cardiff" Trajneri i Bayern Munich pas fitores me të njëjtën rezultat dhe në sfidën e kthimit ndaj Arsenalit 5-1, k folur pas ndes
Rrëfimi i pazakontë i Ancelottit: Futbolli të shkatërron ... Trajneri i Bayern-it, Carlo Ancelotti, ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën “Kicker” duke pranuar se futbolli i