999 rezultate për

ancelottit

Reagimi epik i Carlo Ancelottit pas golit të 5 ndaj Tottenham (VIDEO) Mbrëmë u zhvillua një nga ndeshjet më të mira të këtij sezoni. Skuadra e Evertonit eliminoi Tottenham Hotspur nga Kup
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Akuzohet për evazion fiskal në Spanjë, ky është reagimi i Ancelottit Pas emrash si Ronaldo, Messi, Diego Costa e Jose Mourinho, në "sitën" e autoriteteve fiskale spanjolle ka rënë së fundi
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
11-shet më të mira sipas Mourinhos, Ancelottit dhe Ibrahimovic Carlo Ancelotti dhe Zlatan Ibrahimovic kanë emëruar 11-shen e tyre më të mirë me Jose Mourinho që përfshiu vetëm një loj
Super Arsenali, mposht Evertonin e Ancelottit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 3-2 Evertonin. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas vetëm gj
Ibra te Everton? Kjo është përgjigja epike e Ancelottit Po flitet prej disa ditësh se Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet në Premier League dhe zërat e merkatos e çonin te skuad
Zbulohet koincidenca e frikshme, që "Ia preu kokën" Ancelottit Carlo Ancelotti e ka mbyllur në mënyrën më të hidhur të mundshme eksperiencën si trajner i Napolit. Këtu e kemi fjalën p
Shkarkimi i Ancelottit, Lampard: Ai mund të punojë ku të dojë Frank Lampard beson se Carlo Ancelotti e ka aftësinë për ta drejtuar cilëndo skuadër në botë, pasi lajmit se Napoli e ka
Pas shkarkimit të Ancelottit, pritet zyrtarizimi i Gattusos Mediat italiane raportojnë se Gennaro Gattuso do të emërohet trajner i Napolit brenda disa orëve, pasi klubi lajmëroi mb
Arsenali shpreson në shkarkimin e Ancelottit As Maurizo Pochettino as Massimiliano Allegri, Arsenali kërkon të zëvendësojë të larguarin Unai Emery me Carlo Ancelotti
Largimi i mundshëm i Ancelottit, del në skenë emri i Rejës Situatë aspak e qetë te Napoli, teksa stoli i Karlo Ançelotit është lëkundur ndjeshëm pas ecurive negative në Serinë A.
Asnjë fitore në 4 ndeshjet e fundit për Napolin, tifozët vërshëllejnë skuadrën pas ndeshjes Thellohet edhe më tej kriza te Napoli, që mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën përballë
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për e
Largimi i Allegrit, Ronaldo gjen menjëherë zëvendësuesin Vijojnë kërkesat e Cristiano Ronaldos rreth stafit drejtues të Juventusit. Ylli portugez raportohet se ka kërkuar ng
Plas te Napoli, tifozët me banderola duan largimin e Ancelottit De Laurentis (FOTO LAJM) Tifozët e Napolit kanë dalë më banderola kundër De Laurentins dhe Ancelottit ku kërkojnë një projekt të vërtetë nga klub
U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe