999 rezultate për

ancelotti

Bayern gati për blerjen e fundit të merkatos Bajerni i Mynihut po shqyrton një lëvizje prej £ 50 mln për Eric Dier. Sipas Sun, Carlo Ancelotti dëshiron të shtojë
Ançeloti i kënaqur me Bayernin aktual: Ska më blerje Bayern nuk e di se ku ka e kokën. Forma fizike e lojtarëve është skandaloze dhe kjo fjalë nuk është aspak ekzagjerim. Në
Carlo Ancelotti ka një lajm fantastik për tifozët e Bayernit Renato Sanches do të qëndrojë te Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar trajneri i Bayern Munich, Carlo Ancelotti. Tr
Fjalët e para të James Rodrigues si lojtar i Bayernit Bayern Munchen zyrtarisht paraqiti James Rodriguez si një nënshkrimin e ri në një konferencë shtypi së bashku me trajner
Zbulohen fjalët "magjike", ja si e bindi Ancelotti Jamesin të kalonte në Bayern Trajneri italian, Carlo Ancelotti kishte kërkuar nga drejtuesit e Bayern Munichut që të transferojnë me çdo kusht kolumb
Formacioni më i mirë që ka drejtuar në karrierë Ancelotti (FOTO LAJM) Një ndër trajnerët më të mirë në botë në vitet e fundit, Carlo Ancelotti sot feston ditëlindjen e tij të 58-të në jetën
Ancelotti: Ja kush e fiton Champions League Ish-trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka befasuar të gjithë pasi ka thënë se Juventusi meriton të fitojë finalen
Lahm sqaron lamtumirën: Ancelotti u mundua shumë për të bindur që të mos tërhiqem! Philipp Lahm do të luajë të shtunën, ndeshjen e fundit në karrierë. Takimi kundër Freiburg do të jetë i fundit për kapit
Në Itali ëndërrojnë yllin e Bayernit, por Ancelotti ... Një vit më parë cilësohej si fenomen në futbollin europian, pasi vetëm 18 vjeç ishte titullar me Portugalinë, madje arri
Ancelotti zbulon dy lojtarët që i dëshiron në Bayern Carlo Ancelotti ka insistuar se Jerome Boateng dhe Renato Sanches do të qëndrojnë në Bayern Munich sezonin e ardhshëm, p
Bayerni feston titullin, por Ancelotti hyn në histori Bayerni i Mynihut ka festuar dje titullin kampion pas fitores së thellë 0-6 ndaj Wolfsburg-ut. Skuadra gjermane feston p
Douglas Costa turpëron keq në stërvitje Ancelottin (VIDEO) Bayerni u eliminua mes polemikash të shumta në Ligën e Kampionëve, por kjo nuk ka ndikuar aspak te lojtarët dhe trajneri
Ancelotti ëndërron yllin e Realit për të zënveduar Alonson Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, Carlo Ancelotti dëshiron t'i rrëmbejë Realit një nga yjet e mesfushës. Mediat
Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Ancelotti shpërthen pas eliminimit: Na mundi arbitri, duhet moviola në fushë Carlo Ancelotti shquhet si një trajner shumë i qetë, por pas ndeshjes së mbrëmjes së djeshme nuk mund të ishte më i till
Real-Bayern, Ancelotti kërkon përmbysjen ndaj "nxënësit" Zidane (FOTO) Rikthehen sonte në mbrëmje emocionet magjike të Uefa Champions League me sfidat e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së K
Ancelotti tregon të vërtetën e shkarkimit nga Reali Mediat spanjolle kanë kthyer sot përsëri në plan të parë largimin e Carlo Ancelottit nga Real Madrid në verën e vitit 20
Tronditet Bayerni, një tjetër mbrojtës rrezikon sfidën me Realin Nuk kanë fund problemet me dëmtime te Bayerni në këtë fund sezoni. Skuadra gjermane është detyruar të luajë pa dy yje të
Jo vetëm Ancelotti-Ribery, ja 6 puthjet më pasionante në futboll (FOTO LAJM) Futbollistët përjetojnë emocione të mëdha në ndeshje të caktuara, dhe kjo sjell shpesh herë edhe shpërqendrime gjatë fes
Ancelotti beson në kualifikimin: Kemi dhe një ndeshje tjetër Reali i Madridit fitoi 2-1 ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Bayernit në “Allianz Arena”, por Ancelotti beson se skuadra