999 rezultate për

anastas

Si u zbulua vrasja e biznesmenit në Elbasan pas 10-vjetësh: 1 milionë euro ose do tregoj! Gazetari i ABC, Artan Hoxha ka siguruar pjesë nga dosja hetimore ku është zbuluar autori i vrasjes së biznesmenit Ilir R
Vrau dhe copëtoi të dashurën e tij studente, historiani i njohur dënohet me 12 vite burg Një profesor historie, i cili ka pranuar se ka vrarë dhe më pas copëtuar partneren e tij studente, është dënuar me 12 vi
Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
Vaksina anti-Covid, Anastas Angjeli zbulon sa doza ka siguruar Shqipëria Deputeti socialist Anastas Angjeli, në një lidhje të drejtpërdrejt me studion e lajmeve, ka folur në lidhje me buxhetin
U prek nga COVID-19, kisha Ortodokse tregon gjendjen e Janullatos Kryepeshkopi Anastas Janullatos është në gjendje të mirë shëndetësore. Përmes një njoftimi bëhet me dije se përgjatë
Mero Baze nuk kursehet, sulmon Majkon dhe e quan hipokrit: U struk në vilën e Golemit! "Më shumë ra në sy hipokrizia e tij pas betejës dhe shkopi magjik që ka paska shpikur për zgjidhjen e krizës..." Gaze
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
Janullatos bën ndërhyrje në zemër, reagon Meta: Shërim të shpejtë! "I uroj Kryepeshkopit Anastas rikthim sa më të shpejtë në krye të detyrës së Tij tepër të rëndësishme..." Kryepeshkop
Janullatos pëson atak në zemër, dërgohet me urgjencë në spítal Kryepeshkopi Janullatos ka pësuar atak në zemër dhe është dërguar me urgjencë në spital. Agjensia e lajmeve kishtare
Në moshën 18 vjeçare, motori i merr jetën blogeres së njohur (FOTO LAJM) Një blogere e re, e cila u bë milionere në moshën 15-vjeçare ka ndërruar jetë në një aksident me motor në Bali. Rusj
Për t’i treguar besnikërinë të dashurës, 20-vjeçari vret në mënyrë makabër ish-të dashurën (FOTO LAJM) Një i ri ka vrarë ish të dashurën e tij për t’i provuar dashurinë e tij partneres së re, kanë deklaruar prokurorët në Ru
Njihet si rivalja e Kardashian, modelja nuk ndalet me fotot provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Anastasia Kvitko është modelja ruse e cila falë formave "bombastike" trupore, njohet gjërësisht si rivalja e Kim Kardash
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
Ndërron jetë një prej sulmuesve më të mirë italian të viteve 70' Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare një prej sulmuesve më të mirë në vitet 70’. Pietro Anastasi u nda nga jeta pas një
Anastasyia nuk ndalet, provokon me pozat të nxehta (FOTO LAJM) 'Bomba' ruse po e feston suksesin e radhës, Anastasyia vazhdon me pozat e nxehta Modelja Anastasyia Kvitko është një n
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Flet konstitucionalistja: Ku mund të ankimohet dekreti i Metës Konstitucionalistja Aurela Anastasi, në intervistë për Deutsche Wellen thekson se vlefshmërinë ose jo të shfuqizimit të
A do ta lije Ronelën për mua? Ukrainasja seksi lë pa fjalë Young Zerkën (FOTO LAJM) Kënga “Like Rihanna” e Young Zerkës është bërë tashmë e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreog
Braktisi Shqipërinë për Greqinë, rrëfehet Durmishaj Fjorin Durmishaj nuk ka pranuar ti bashkohet kombëtares shqiptare duke pranuar ftesën e greqisë. Ish-sulmuesi i Shqip
Modeles ruse nuk i del inati me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Ka