999 rezultate për

anas

Paolo Tramezzani merr drejtimin e skuadrës së njohur ballkanase Njeriu që e ndihmoi Shqipërinë të kualifikohet në evropian merr drejtimin e skuadrës ballkanase Paolo Tramezzani ësh
Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit Ka nisur ditën e sotme vaksinimi i 42 mjekëve dhe infermierëve të pavionit COVID të Pediatrisë Infektive. Nëpërmjet n
Piktori i njohur në spital me COVID, e bija apel Ramës dhe Manastirliut Piktori i njohur Mustafa Arapi është infektuar me COVID-19 dhe aktualisht po merr trajtim mjekësor në spitalin “Shefqet
Kafet hapur, universitetet mbyllur: Përgjigjet Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu këtë të shtunë ka deklaruar se vendimi për mësimin online në Universitete ës
Skandali me Tiren, Manastirliu: Toleranca do të jetë zero Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka komentuar sot për herë të parë historinë e publiku
Manastirliu tregon vendimin: Universitetet mësim online Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se mësimi në universitete do vazhdojë të zhvillohet online.
Manastirliu: Nuk ka lehtësim masash antiCOVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një konferencë për mediat ka bërë me dije se do të vijojnë të jenë në fuq
Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
I hynë lopët në livazh, tiranasi u turret komshinjve për t'i vrarë me sëpatë Një burrë, i moshës 56 vjeç u arrestua nga policia e Tiranës pasi ndoqi këmba-këmbës për t’i vrarë me sëpatë dy komshinj
Moti i keq në Kosovë, gjilanasi gjen peshkun e madh në oborr Pas reshjeve të shumta të shiut, gjatë ditës së djeshme, shumë zona të Kosovës janë përfshirë nga vërshimet, duke vështi
Manastirliu gënjeu për shifrat? Shefja e Programit të Vaksinimit e nxjerr bllof Në Shqipëri nisi ditën e djeshme procesi i vaksinimit me vaksinën anticovid Pfizer, ku 975 doza u siguruan nga një shtet
Sa persona do ta marrin vaksinën anti-Covid në Shqipëri? Manastirliu nxjerr shifrat Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu deklaroi se fillimisht do të nisë vaksinimi për 20% të
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
Granada – Barcelona, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat Granada do të ndeshet me Barcelonën në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Barça qëndron në vendin e katërt me 31
Gazeta serbe Danas: Maqedonia Veriore po kthehet në Amsterdamin e Ballkanit? Fenomeni më i rëndësishëm i Ballkanit është natyrisht ofensiva e qeverisë së Maqedonisë së Veriut për të zgjeruar gamën
Si rrallë herë, Manastirliu publikon foton familjare Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Instagram një foto me bashkëshortin dhe vajzat. “Shtëpia
"Asnjë shqiptar nuk do të mbesë këtu", maqedonasi nga Manastiri ofendon shqiptarin (VIDEO) Në Manastir një qytetar maqedonas ofendon shqiptarin i cili po e filmon gjithë ngjarjen. “Këtu asnjë shqiptarë nuk do
Manastirliu uron mjekët tek Shefqet Ndroqi: E di që për ju nuk ka festë "Me zemër të gjithë do të jemi së bashku, duke uruar më të mirën për vitin që ne na pret..." Ministrja e Shëndetësisë
Vaksina COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu: Presim të vaksinohet 20 përqind e popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu , lidhur me fushatën e vaksinimit në vendin tonë, ka bërë të ditur se filli
Vrau dhe copëtoi të dashurën e tij studente, historiani i njohur dënohet me 12 vite burg Një profesor historie, i cili ka pranuar se ka vrarë dhe më pas copëtuar partneren e tij studente, është dënuar me 12 vi