999 rezultate për

analizen

Fansi i bën "analizën" e operacioneve plastike, Kejvina i kthen përgjigjen epike (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modeleve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale falë edhe karakterit të saj pa kompl
DENONCIMI/ Pacientët nuk kryejnë dot analizën e diabetit në QSUT (VIDEO) Në Qendrën Spitalore Nënë Tereza “nuk ka hemoglobinë”, e nevojshme për të kryer analizat e diabetit. Me këtë justifikimi
Gazeta greke: Koha rrjedh, zgjidhja për çështjen e emrit largohet Në analizën “Koha rrjedh, zgjidhja largohet” të gazetës greke “To Vima” shkruhet se atmosfera e bisedimeve për zgjidhjen
Katimerini: Negociatat hyjnë në ujëra të panjohura Para përfundimit të muajit Parlamenti grek do ta ratifikojë fazën e dytë të Marrëveshjes për stabilizim dhe asocim të Ma
Policia gjen një kallashnikov në koshin e plehrave Një kallashnikov është gjendur në një kosh mbeturinash në lagjen 11 nënori në Elbasan. Sipas informacioneve paraprake
Bulliqi: Për Malin e Zi demarkacioni është i mbyllur Kryetari i Komisionit shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit shtetëror, Shpejtim Bulliqi ka sqaruar sot në K
Mjeshtri Sacchi bën analizën: Juve ekip me heronj, favorite në finale! "Kjo arritje e Juventusit është ndërtuar nga një rritje e madhe, por jo nga ndonjë mrekulli: Është e fortë si skuadër, p
IFIMES: Zgjedhja e Vuciçit premton fillimin e një epoke të re Në analizën e Institutit Ndërkombëtar për Studime Ballkanike dhe të Lindjes së Mesme (IFIMES) nga Lubjana, thuhet se me
Plas sherri në "Opinion" / Gjekmarkaj i thotë Stefanit: Je injorant (VIDEO) Debati sonte në emisionin "Opinion" është përqëndruar tek lidhjet e mundshme të Emiljano Shullazit e botës së krimit me
Galatasaray tenton blerjen e Milot Rashicës Galatasaray kërkon të forcojë skuadrën në merkaton e dimrit. Trajneri Mustafa Denizli dhe presidenca nuk duken të pakëna
Ku mbeti Konferenca Ndërkombëtare për MO-në? Paralajmërimi për një analizë thelbësore të Marrëveshjes së Ohrit hapi debat publik në skenën politike. Jo vetëm mediat,
BDI: Të gjithë partitë ta mbështesin analizën e Marrëveshjes së Ohrit Bashkimi Demokratik per Integrin ende shpreson se analiza do të verifikohet nga partitë, nga partitë më të mëdha dhe nga
Shilegov: Gruevski t'iu tregojë qytetarëve ç'bën pas shpinës së tyre (VIDEO) Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov, nxorri sot para gazetarëve dokumentin e marrëveshjes për analizën e Marrëveshjes Ko
Analizën e humbjes në Kavajë do e ndjekë Haxhinasto apo Spaho?! Ja gafa e PD (FOTO LAJM) PD e Kavajës ka lajmëruar sot përmes rrjeteve sociale një mbledhje për të bërë analizën e humbjes në zgjedhjet lokale.
Ja 11 shtetet me bankat më të sigurta në botë (FOTO LAJM) Forumi Ekonomik Botëror publikoi së fundmi Analizën për Konkurrencën Globale, që ofron një grup treguesish për të tregua
200 mijë euro për analizën për Marrëveshjen e Ohrit, ku shkuan paratë?! Dy tenderë nga 100 mijë euro janë përfituar nga një kompani e njejtë për përpunimin e një analize cilësore të implementi
Mediat franceze: Lorik Cana ndali Cristiano Ronaldon Mediat franceze, bazuar në analizën ‘Eurosport’ për ndeshjen Shqipëri – Francë, kanë lëshuar fjalë të mira për Lorik Can
Ja fjalimi i De Biasit para fluturimit për në Kopenhagen Gianni De Biasi nuk mban fjalime para ndeshjeve, sado të rëndësishme të jenë ato. Por, gjithsesi, ka gjithnjë një herë t
Ish-kryebashkiaku i Pogradecit i përgjigjet LSI-së: Nuk humbëm nga përçarja Ish-­kryetari i bashkisë së Pogradecit, Artan Shkëmbi, në analizën e tij për humbjen e kësaj bashkie nga e majta në 21 q
Në treg pajisja me të cilën mund të kryesh vetë analizën për HIV/AIDS Teksa teknologjia po avancon me ritme të shpejta, edhe mjekësia po jep frytet e veta në lidhje me identifikimin e sëmund