999 rezultate për

analizat

31 raste të konfirmuara, Shkodra pret analizat edhe për 17 persona të dyshuar me COVID-19 Gjatë ditës sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër.
Lajmi i fundit nga Shkodra: Dyshohen me COVID-19, u merren analizat 21 personave 21 personave në qarkun e Shkodrës u janë marrë analizat pasi dyshohet të jenë të infektuar me koronavirus ndërsa është d
Shkoi për kontroll rutinë, mjekët shtrojnë me urgjencë në spital modelin shqiptar (VIDEO) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka bërë me dije se është shtruar në spital për të bërë kontrollet për Koronavirusin. Ai ka
Dyshohet për koronavirus, analizat e gruas nga Memaliaj nisen drejt Tiranës Një 65-vjeçare në Memaliaj dyshohet se është infektuar nga koronavirusi. Mësohet se gruas i janë marrë analizat dhe janë
Në gjendje të rënduar, dërgohet me urgjencë tek Infektivi deputeti shqiptar me COVID-19 Gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi është rënduar. Mësohet se ai është dërguar para pak minutash në Spitalin Infek
Deputeti shqiptar u prek nga koronavirusi, tregon bisedën me Gramoz Ruçin Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka n
Deputeti i Shqipërisë del pozitiv me koronavirus Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka njoft
Mjekja tek Infektivi dyshohet e infektuar me koronavirus Një mjeke tek Infektivi dyshohet se është infektuar me COVID-19. Gjatë ditës së sotme ka pasur simptomat të ngjashme
OBSH në Shqipëri tregon kur duhet të bëhen analizat për koronavirusin “Distancimi është mjeti më i fuqishëm që, të gjithë bashkë, kemi për të kapërcyer këtë krizë”. Deklarata bëhet nga zy
Laborator i dytë për analizat e koronavirusit? Manastirliu tregon ç’po ndodh Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se po përgatitet një laborator i dytë për kryerjen e analizave nga kor
Kosova në ankth, priten analizat për dhjetë persona të dyshuar me koronavirus Pas orës 18:00, pritet që të dalin rezultatet për 10 mostrat e pacientëve që janë dorëzuar sot në Institutin Kombëtar të
Infermierët e Spitalit të Durrësit: Duam të shohim analizat, pse jemi në karantinë? Pasi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu deklaroi se rezultatet e një reparti të spitalit të Durrësit, ku ishte
Dyshimet se gruaja nga Lushnja ishte prekur nga koronavirusi, dalin rezultatet Analizat e 50 vjeçares nga Lushnja e cila dyshohej se ishte e prekur nga koronavirusi sipas autoriteteve nuk nxjerrin pr
Gazetari udhëtoi drejt Italisë për ndeshjen e Championsit, diagnostifikohet me koronavirus Një gazetar udhëtoi drejt Milanos me skuadrën e Valencias për ndeshjen e Champions përballë Atalantës, por është diagno
Zbulohet e vërteta: Sa aparatura ka Shqipëria për analizat e koronavirusit (VIDEO) Në repartin e Infektivit në ISHP aktualisht ka 3 aparatura të cilat janë në dispozicion për analizat e koronavirusit.
Ariana Fejzullahu viziton Italinë, vërshojnë komentet: Bëj analizat (FOTO LAJM) Përveç se një personazh mjaft e komentuar për shkak të famës që mori falë bashkëshortit, Ariana duket se është edhe mjaf
Dyshohej për koronavirus, dalin analizat e shqiptarit në Itali Një ndër të dyshuarit e prekur nga koronavirusi në Itali ishte dhe një emigrant shqiptar. Ka rezultuar negativ nga ko
Dyshohej se janë prekur nga koronavirusi, dalin rezultatet e analizave për dy persona Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se pas analizave të dy personave që dyshohej se kishin koronavirus
Nëna dhe dy fëmijët humbën jetën, dalin dëshmi të reja për tragjedinë në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djehsme në Bulqizë. Një në bashkë me dy fëmijët e saj humbën jetën për arsye akoma të
Koronavirusi arrin në Kosovë? Dalin analizat dhe shuhen të gjitha dyshimet Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka pranuar se në Klinikën Infektive është shtruar një paciente, e cila mund të jet