999 rezultate për

anaidi

Anaidi i BB6 shoqëri me ish të dashurat Ish banori i BB6 dhe njëkohësisht triumfuesi i tij, Anaid Kaloti ka qenë i ftuar në “Pop Culture” ku ka zbuluar një sekr
Anaidi për lidhjen me moderatoren: E kam tradhtuar dy herë Gjatë ditës së sotme u fol në median online se Anaid Kaloti, fituesi i Big Brother 6 dhe moderatorja e njohur e InTv, Sa
Anajdi harron modelen, nis lidhjen me moderatoren shqiptare Anaid Kaloti përflitet të jetë në një lidhje të re dashurie me Sara Kolamin. Fituesi i “Big Brother 6” dhe moderatorja e
Gazetari flet për lidhjen me modelen: S’kam pse ta komentoj kur nuk jemi më bashkë I ftuar në “Pasdite në Top Channel”, Anaid Kaloti, ish-fituesi i edicionit të 6-të të “Big Brother”, rrëfen të gjitha pr
Alba Çobaj nuk i ndahet meshkujve të "BB", i afrohet Anaidit (FOTO LAJM) Alba Çobaj e cila shkaktoi një furtnunë në lidhje me deklaratat që dha në “Top Show” sa i takon edhe ish të dashurit, du
Joana dhe Katerina e "Big Brother", miqësi jashtë shtëpisë (FOTO LAJM) Katerina, ish banorja e "Big Brother 7", duket se gëzon një shoqëri mjaft të mirë me një tjetër ish lojtare. Kjo e fundi
Joana e Big Brother martohet me Janin, ruan miqësinë me Anaidin Shumë prej nesh që ka ndjekur me vëmëndje historinë e cila mori të tatëpjetën në Big Brother 6, ishte ajo mes Joanës dhe
Policia bllokon makinën e Anaidit, gjejnë armë pa leje Makina e fituar në "Big Brother" nga Anaid Kaloti, është bllokuar të enjten paradite nga Policia e Tiranës, pasi kushëri
Anaidi në qef, po përjeton adoleshencën për të dytën herë (FOTO LAJM) Anaidi, fituesi i Big Brother Albania 6 është gati të nisë punë të re në Bashkinë e Tiranës. Sipas të përjavshmes Panora
Rrëfehet Anaidi: Më pëlqen Samanta Karavella Nëse keni menduar se Anaidi meqë fitoi edicionin e fundit të “Big Brother” e u bë i famshëm, do të marrë paratë e do të
Harron Anaidin, Joana lidhet me Metin e BB5 Një nga banoret më të diskutuara të edicionit të fundit të "Big Brother", ka surprizuar me një tjetër lajm. Së fundmi aj
Anaidi fitoi falë 600 kartave të blera nga familja Anaidi është shpallur fituesi i edicionit të gjashtë të këtij Big Brother, një shou që për tre muaj ka mbajtur të mbërth
Anaidi jetë nate me Françeskën Të dy kanë qenë konkurrentë në “Big Brother”, por në dy vite të ndryshme. Të dy krijuan lidhje dashurie brenda shtëpisë,
Rike dhe Anaidi dëfrehen së bashku (FOTO LAJM) Ai është fituesi i Big Brother 6, ndërsa ajo një ndër vajzat më joshëse të asaj shtëpie. Anaidi dhe Rike, dy personazhe
Joana përfundon në spital pas ndarjes me Anaidin Pas deklaratës së Anaidit se nuk dëshironte të kishte më asnjë kontakt me Joanën, u tronditën shikuesit dhe adhuruesit e
Anaidi: Me Joanën s'u puthëm kurrë në buzë "Me Joanën ka qenë thjesht marrëdhënie sekuale. Ne kemi fjetur bashkë për dy muaj pa u puthur një herë në buzë". Kështu
Joana: Anaidit nuk i flas më Joana, banorja e edicionit të porsapërfunduar të “Big Brother” është shprehur e zhgënjyer me fituesin e spektaklit, Anai
Anaidi ndahet nga Joana: Nuk e pëlqente mami! Anaidi ndahet nga Joana dhe deklaron se është single. Ky pohim shokues ka dalë nga goja e tij ditën e djeshme në “Big Br
Anaidi fituesi i "Big Brother 6" (FOTO-LAJM) Anaidi është përzgjedhur mbrëmë fituesi edicionit të gjashtë të 'Big Brother Albania'. Në një natë finale spektakolare,
Anaidi-Ilirit: Po fitove ti do vras veten Anaidi dhe Iliri hedhin batuta me njëri-tjetrin, fillimisht me shaka dhe më vonë përballen hapur, duke shkëmbyer opinion