999 rezultate për

anĂs

Ikën zv.ministri i Arsimit Zv.ministri i Arsimit Petar Atanasov sot ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zv.ministër. Këtë e bëri të ditur ai v
Anastasyia nuk ndalet, provokon me pozat të nxehta (FOTO LAJM) 'Bomba' ruse po e feston suksesin e radhës, Anastasyia vazhdon me pozat e nxehta Modelja Anastasyia Kvitko është një n
Ananas, limon dhe xhenxhefil: Pija që ju djeg dhamin e barkut Pija me ananas, limon dhe xhenxhefil është një nga mënyrat më efektive për të detoksifikuar trupin dhe për të djegur dhj
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Flet konstitucionalistja: Ku mund të ankimohet dekreti i Metës Konstitucionalistja Aurela Anastasi, në intervistë për Deutsche Wellen thekson se vlefshmërinë ose jo të shfuqizimit të
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
Ka lĂ«nĂ« anash muzikĂ«n pĂ«r modelingun, kĂ«to janĂ« fotot e fundit tĂ« RihannĂ«s (FOTO LAJM) Ka lĂ«nĂ« anash karrierĂ«n artistike muzikore, pĂ«r t’iu pĂ«rkushtuar botĂ«s sĂ« modĂ«s. Ylli amerikan, Rihanna ka kohĂ« qĂ« s’
Valverde humb besimin, Barcelona piketon trajnerin e Ajax Ishte vetëm çështje orësh për të dalë emrat e parë që shikohen si pasues të Ernesto Valverdes te Barcelona në rast se ky
Messi vendimtar, Barcelona shpallet kampione (VIDEO) Barcelona-s i ka mjaftuar një gol kundër Levante-s për të siguruar titullin e dytë radhazi në La Liga dhe të 26-in në hi
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
Basha premtoi paga 1200 euro për mjekët, Manastirliu tregon sa paguhen aktualisht Pas premtimit të kreut të opozitës se pagat për mjekët do të bëheshin 1200 euro, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manast
A do ta lije RonelĂ«n pĂ«r mua? Ukrainasja seksi lĂ« pa fjalĂ« Young ZerkĂ«n (FOTO LAJM) KĂ«nga “Like Rihanna” e Young ZerkĂ«s Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« tashmĂ« e famshme ndĂ«rkombĂ«tarisht dhe njĂ« ukrainase ka krijuar njĂ« koreog
Manastirliu: Ishim në gadishmëri për kujdesin ndaj protestuesëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaron se 11 personat e lënduar gjatë protestës së
Barcelona nxjerr 3 yje në shitje, pritet të përfitojë rreth 300 milion euro Barcelona pritet të mbledhë reth 300 milionë euro nga shitjet e lojtarëve këtë verë. Sipas ESPN FC, Barcelona është
Super atmosferĂ« nga 'DardanĂ«t' nĂ« ndeshjen kundĂ«r BullgarisĂ« (FOTO & VIDEO) Tifogrupi ‘DardanĂ«t’ kanĂ« pĂ«rgatitur njĂ« koreografi shumĂ« tĂ« bukur pĂ«r ndeshjen KosovĂ« – Bullgari. Futbollistet janĂ«
Gropa misterioze formohen në Kumanovë dhe Manastir Gropë me thellësi prej 5-6 metra është hapur në oborrin e shtëpisë së familjes Aziroviq në Kumanovë. Gropa është me diam
Pak ia dinë vlerat, ananasi shëron shumë sëmundje Ananasi është një frut tepër i shijshme dhe i shëndetshëm tropikal. Ananasi filloi të përdorën në Amerikën e Jugut, k
Ky frut ekzotik lufton bakteret Shkencëtarët Australianë besojnë se 3 enzima që gjenden tek ananasi mund të ndihmojnë në luftën kundër baktereve. Ata ka
Braktisi Shqipërinë për Greqinë, rrëfehet Durmishaj Fjorin Durmishaj nuk ka pranuar ti bashkohet kombëtares shqiptare duke pranuar ftesën e greqisë. Ish-sulmuesi i Shqip
Tre të vdekur nga gripi, por Manastirliu thotë se nuk ka vend për alarm Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu shprehet se nuk ka vend për alarm edhe pse në dy ditët e fundit në vend kan