999 rezultate për

anĂn

EMRAT/ Atentat mafioz në Tiranë: Plagoset me tritol vëllai i ushtarit të Met Kananit Një atentat i rëndë me pasoje plagosjen e rëndë të një shtetasi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë
Pa shpenzuar para! Si të zbusni natyralisht thembrat e çara Për të gjithë ju që keni thembra të çara, shpesh me dhimbje dhe burim infeksionesh, Shije ju tregon si ti kuroni ato në
Egbo këndon himnin shqiptar: Këtu më kanë hedhur banane dhe më kanë pështyrë (VIDEO) Emanuel Egbo së fundmi ka treguar shumë për jetën e tij, që shumë pak i dinë, duke filluar nga ardhja në Shqipëri te lid
Ëmbëlsirë për verë, tortë akulli me banane dhe çokollatë NGREDIENTËT 500 ml ajkë e ëmbël 250 ml qumësht i kondensuar Biskota Banane UDHËZIMET 1 Përziejmë ajkën e ëmbë
Bananet e rralla ngjyrë të kaltër kanë një shije të veçantë Këto banane janë të rralla dhe kanë një shije si akullore vanile. Besoj secili nga ju ka dëshirë që të ushqehet shënd
Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO) Nuk është hera e parë që dëgjojmë se policia bashkiake sekuestron mallin e fshatarëve që shesin nëpër rrugë për të fitua
Nga dobësimi te bukuria, 6 arsye pse s'duhet të hidhni lekurën e babanes Herën tjetër që do vendosni për të ngrënë një banane, me siguri nuk do të hidhni lëvoren e saj në plehra. Edhe pse lëvor
Bukë si kjo me banane, çokollatë dhe lajthi nuk keni ngrënë asnjëherë INGREDIENTËT 3 banane të pjekura 3 vezë të mëdha 2 lugë gjelle shurup panje 1 lugë ekstrakt vanilje 2 filxhanë mi
"12 vjeç shisja banane", fëmijëria e vuajtur e Albano Bogdos pas divorcit të prindërve (FOTO LAJM) Aktori Albano Bogdo ishte i ftuar ne Glamour Zone ku tregoi jo pak për jetën e tj personale. Pasi shkëmbeu batuta të shu
Ndryshoni monotoninë e mërzitshme të karantinës me këto 5 receta Para jush pesë gatime të shkurtra, të freskëta që do ju nxjerrin nga monotonia e karantinës. E lëmë bukën me djathë në t
Të gjithë po shtojnë peshë, por karantina e ka sjell Luanan Vjollcën në super formë (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë vajzat e njohura të ekranit kanë deklaruar në intervista se këto ditë karantine në mungesë të akti
Sekreti për dhëmbë akull të bardhë është një frut larg Herën tjetër që do të konsumoni banane, mos bëni gabim ta hidhni lëkurën në plehra. Nëse nuk e kishit dëgjuar, lëkura e
Ndryshoni monotoninë e mërzitshme të karantinës me këto 5 receta Para jush pesë gatime të shkurtra, të freskëta që do ju nxjerrin nga monotonia e karantinës. E lëmë bukën me djathë në t
Barça, PSG-ja dhe Chelsea të interesuar për Onanan, Ajax i vendos çmimin Onana ka qenë portieri i parë i Ajax në katër sezonet e fundit, dhe ka një përvojë të mirë në Ligën e Evropës dhe Ligën
Iu ofruan falas, Milani merr vendim për Gotzen dhe Lallanan Milani ka marrë një vendim në lidhje me dy propozime që ia janë ofruar si lojtarë të lirë gjatë verës, Mario Gotze i Bor
Banane dhe xhinxher, kombinimi që largon yndyrat e barkut dhe kofshëve Dietat strikte sjellin humbje peshe në gjithë trupin, varje të lëkurës dhe pasoja në metabolizëm, kurse ky kombinim ësht
Një mëngjes i shëndetshëm sipas dietologëve Një vakt i shëndetshëm mund t’ju japë energji gjatë gjithë ditës dhe t’ju ndihmojë të ndiheni të ngopur, por edhe në gje
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet
Dieta e mëngjesit me banane, humbisni disa kilogramë për një javë Bananet janë të pasura me niseshte që kanë një indeks të ulët glikemik që do të thotë tretje më të gjatë dhe të lënë një
Trajtoni çrregullimet e gjumit me qumësht, banane dhe kanellë Gjumi ka një rol vendimtar për mirëqenien tonë, gjumi është rigjenerues dhe qetësues, është e rëndësishme të filloni dhe