999 rezultate për

amvise

Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin
Ushtari zvicerian me këtë shpikje i ka lehtësuar punë amvisave Kur ju dëgjoni fjalën “Rex”, çka ju vjen në mendje për gjënë e parë? Ndoshta për dinozaurin T-Rex?, apo emri i ndonjë qe
Shtatori nis me protesta në Maqedoni Lideri i partisë më të madhe opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, Hristijan Micksoki, ka paralajmëruar marshe protestuese në
Almeda për lidhjen me Tolgën: Jam grua e martuar dhe amvisë Tolga dhe Almeda janë një cga ciftet më të komentuara në botën e shoëbizit turk dhe atij shqiptar. Së fundmi Almeda d
Nga mesnata derivate më të shtrenjta Nga mesnata do të ketë rritje gati për të gjithë derivatet. Çmimet e reja janë: Eurosuper BS 95 rritet për 2 denare, pr
Mesnata do të shënojë rritjen e karburanteve Nga mesnata do të ketë rritje gati për të gjithë derivatet. Çmimet e reja janë: Eurosuper BS 95 rritet për 2 denare, pr
200 vajza shqiptare martohen me serbë, të shkolluarit preferojnë amviset Të pamartuarit serbë japin para të majme për t’u martuar me vajza nga Shqipëria. Shqiptaret i preferojnë për shkak se ja
Elisa Spiropali tregon që nuk është amvisë e mirë: Nuk di të gatuaj E ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Opinion” teksa po flitet për “Gratë mes karrierës dhe familjes”, deputetja e PS-së,
Derivatet e naftës me çmime të reja në Maqedoni Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 nga sonte në mesnatë do të rritet për një denarë për litër, EUROSUPER BS-98 d
Gruaja më e fuqishme në botë amvise e rëndomtë në shtëpi Kush është Angela Merkel? Për shumë gjermanë ajo është udhëheqëse e kujdesshme, por edhe lidere e aftë në një botë të tr
Valbona Selimllari jo vetëm e bukur, por një amvisë e mirë (FOTO LAJM) Valbona Selimllari ka dëshmuar edhe më herët se është një amvisë e mirë, e ndërsa në shtëpi ajo gjen paqen e kërkuar.
Arbana Osmani, një amvisë shumë e mirë (FOTO LAJM) Përveç se një moderatore shumë e mirë, Arbana Osmani nxjerr në pah edhe një tjetër talent të sajin. Prezantuesja e Big B
Lirohet dieseli, benzina nuk ndryshon Çmimet e shitjeve me pakicë të dieselit prej sonte në mesnatë zvogëlohen për 1,5 denarë, të ekstra vajit të lehtë për am