999 rezultate për

amiens

Ligue 1, si do të vendosë Gjyktata për fillimin ose jo të kampionatit? “Është java e fundit e sezonit”. Kështu e kanë prezantuar disa media franceze përballjen gjyqësore që do të “luhet” p
3 klube apeluan vendimin e Ligue One, gjykata merr vendimin Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre
Balotelli magjik, realizon sërish gol për Marseillë (VIDEO) Mario Balotelli e ka nisur mjaft mirë aventurën e re tek Marseillë. Italiani realizoi golin dytë ndaj Amiens në sfidën
PSG nuk gabon, fiton në transfertë ndaj Amiens (VIDEO) PSG ka marrë një fitore të lehtë sot në transfertë ndaj Amiens në " Stade de la Licorne". Ndeshaj zhbllokohet në min
PSG kalon në avantazh ndaj Amiens (VIDEO) PSG kalon në avantazh ndaj Amiens në "Stade de la Licorne". Ai që ka shënuar është sulmuesi Edinson Cavani në minutë
PSG fiton bindshëm ndaj Amines dhe kalon në gjysmë-finale të Kupës së Ligës (VIDEO) PSG ka fituar 2-0 ndaj Amiens për të kaluar në gjysmë-finale të Kupës së Ligës. Skuadra e Emerys shënoi dy gola ndaj
Monaco ndihmon PSG-në, ndalet nga Amiens Monaco i jep një tjetër asist për t’u shkëputur PSG-së, pasi u ndal në një barazim 1-1 në transfertë nga Amiens. Debutus
Ra nga kati i 7-të, humb jetën foshnja shqiptare në Francë Një foshnje vetëm 16 muajshe ka humbur jetën tragjikisht pasi ra nga kati i shtatë i një ndërtesë në Amiens të Francës.