999 rezultate për

amerikania

Sofia nxjerr fotot e reja në instagram (FOTO LAJM) Ajo është një prej modeleve më joshëse dhe më natyrale aktualisht. Sofia Jamora gëzon popullaritet të madh në Instagr
La sportin, vajza bëhet modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
La sportin, vajza bëhet super modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Dhunoi fëmijët e birësuar, habit amerikania në sallën e gjyqit Andrea Grace Bailey-Kay, 47 vjeçe, dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj dy të miturve. Ajo u arrestua më 5 qershor, pasi
Rrahu fëmijët, arrestohet amerikania ne Tirane Shtetasja amerikane Andrea Grace Bailey-Kay, 47 vjeçe, banuese në Tiranë është arrestuar nga policia. Bailey-Kay ës
Amerikania pretendon se u përdhunua, zbardhet dëshmia e kamerierit nga Tirana Një shtetase amerikane pretendohet se u përdhunua nga një kamerier 20-vjeçar në Tiranë, ndërkohë që sëfundmi është zbard
Amerikania rrëfen përdhunimin: Kamarieri "shqeu" derën dhe… Një shtetase amerikane, rezidente në Tiranë, ka denoncuar në Polici për përdhunim kamerierin e një bari ku ajo kishte që
U njohëm në "pub", por ai më ndoqi në shtëpi/ Zbulohet amerikania që denoncoi kamerierin shqiptar Së fundmi në media u publikua rasti i një gruaje të huaj, e cila u tha se ishte amerikane, dhe se ishte përdhunuar nga n
E pabesueshme si e këndon shqip amerikania këngën "Lejla" të Elvana Gjatës (VIDEO) Suksesi i këngës "Lejla" nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 duket se ka kaluar kufijtë shqipfolës. Duket se “Lejla”
Amerikania heq dorë nga gara për të ndihmuar atleten që u rrëzua (VIDEO) Atletja e Zelandës së Re Nikki Hamblin u rrëzua gjatë zhvillimit të garës së 500 metrave dhe pa dashur rrëzoi dhe amerik
Sërish incident në mitingun e Trump, ja si përbuzet amerikania me ngjyrë (VIDEO) Një incident jo i këndshëm është shënuar në mitingun e Donald Trump të Super të martës në Louisville, Kentucky. Përk
Amerikania ka 12 djem, ëndërron për një vajzë (Video) Ndonëse e dëshironin shumë lindjen e një vajze, Kateri dhe Jey Schwandt para disa ditësh fituan djalin e tyre të 12-të.
Fiton para nga fansat që e shohin duke ngrënë! Në kërkimin e saj për tu bërë gruaja më e shëndoshë në botë, Donna Simpson që tani është duke përfituar nga sfida e saj