999 rezultate për

amelia

Dy ditë që fle në çadër, Amelia e vogël vesh shqiponjën Edhe pse dita e sotme duhet të ishte një ditë festë për shqiptarët, zia ka pllakosur kudo. Presidenti i vendit e nisi
Gjeti të pajetë motrën pas një javë kërkimesh, mesazhi prekës i të vëllait (FOTO LAJM) Trupi i vajzës britanike Amelia Bambridge u gjet duke lundruar sot pranë kufirit Thai, në një det të Kamboxhias. Ajo kis
E rrallë, lind me dhëmbë një bebe shqiptare (FOTO LAJM) Është e zakonshme që një fëmijë të lind pa dhëmbë, ndërsa deri te dalja e tyre fëmijët kalojnë nëpërmjet një procesi tej
Egzona një nënë e përkushtuar, shikoni si kujdeset për vajzën e saj (FOTO LAJM) Egzona Muqiqi, u bë emër i njohur në mediat rozë që kur ajo tregoi që është në lidhje me këngëtarin e njohur, Albatrit M
Miriami poston foton më të ëmbël me Amelian dhe Albanin (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar një fotografi të vajzës së saj. Amelia tashmë është rritur dhe duket se ka marrë shu
Egzona e Albatritit bëhet me veturë super luksoze! (FOTO LAJM) Egzona Brahimaj, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi zgjodhën mënyrën për të qenë në qendër të vëmendjes. Fot
Amelia feston 2 vjetorin, ditëlindje princeshash (FOTO LAJM) Vajza e Albanit dhe Miriamit, dje ka marrë dhuratën më të çmuar nga prindërit e saj. Dje çifti ka publikuar këngën '
Miriam Cami poston fotografinë më të ëmbël me Amelian (FOTO LAJM) Miriam Cami është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo padyshim që është një këngëtare shumë e
Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e saj Egzona janë bërë prindër për herë të parë mëngjesin e sotëm.
Zyrtare/ Chelsea largon tre "yje" Klubi i Chelseas ka zyrtarizuar largimin e tre lojtarëve të cilët i ka konsideruar si të pavlerë, Alexandre Pato, Radame
Miriam Cani “prezanton” vogëlushen e saj Amelia (FOTO) Miriam Cani në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto të vogëlushes së saj Amelia. Fotoja është e shkrepur
Flori "çmend" fansat, Amelia dedikim special Flori Mumajesi nuk ka nguruar që të postojë një foto në Instagram, ku një fanse e ka pikturuar. Kjo karikaturë është rea
Tension te Milan, sherr Amelia-Bonera Momente tensioni te Milani. Sipas asaj që raporton "Repubblica", pas inagurimit të "Casa Milan" në pullmanin e klubit ka
Milani përmbys Cagliarin, Crudeli studion (VIDEO) E pamë në mesjavë se sa i mërzitur dhe i irrituar ishte nga eleminimi i Milanit në Kupë përballë Udineses, por për ti ri
Durrës, prishet kompleksi turistik “Kamelia” (FOTO-LAJM) Inspektorë të INUK dhe INUV të mbështetur dhe nga policia e rendit të qytetit të Durrësit kanë ndërmarrë sot një aksion
Milan: 21 të grumbulluarit ndaj PSV-së Janë 21 lojtarët e grumbulluar nga Massimiliano Allegri në kuadër të sfidës që Milani do të luajë kundër PSV Eindovhen,
Amelia dëshiron të rikthehet te Roma Portieri i Milanit, Marco Amelia dëshiron të rikthehet te Roma. Duke folur për të ardhmen e tij, 31-vjeçari shprehet se
Seria A, lojtarët që "ngrohin" stolin (FOTO LAJM) Kanë kaluar shtatë javë nga Seria A dhe disa lojtarë të këtij kampionati nuk kanë luajtur asnje ndeshje me skuadrat e ty
Amelia vlerëson pikët e fituara kundër Udinezes Tre pikëshi i marrë në përballjen me Udinezen janë vlerësuar shumë nga portieri i Milanit Marco Amelia duke shtuar besim
Milan, Amelia: Barazimi në Bologna vetëm për fajin tim Portieri i Milan, Marco Amelia, i pranon kritikat në adresë të tij përsa i përket barazimit 2-2 në Bologna. Nëpërmjet