999 rezultate për

ambulanca

Po transportonte një pacient, ambulanca e Infektivit përplaset mes Tiranës Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një autoambulancë e Spitalit Infektiv ë
Aksident tragjik: U nis drejt Tiranës për kurim, ambulanca del nga rruga e i merr jetën pacientes Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se një aut
Ambulanca futet në fushë për të marrë lojtarin e dëmtuar, lojtarët e Portos dhe Bragës detyrohen ta shtyjnë (VIDEO) Lojtarët e Portos dhe Bragas u detyruan të shtyjnë ambulancën nga fusha pasi u pësoi difekt teksa po merrte një lojtar t
Ambulancat të rreshtuara para Infektivit, si është situata në "folenë" e COVID-19 Foleja ku gëlon COVID-19 vijon të mbetet Infektivi. Përpara spitalit Infektiv paraditen e sotme ka një fluks të shtua
Ambulanca përplaset me "Benz"-in, 6 të plagosur në Rrogozhinë Gjashtë persona u plagosën mbrëmjen e sotme nga një aksident te “Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë ku u përfshi një ambulan
Alarmuan Tiranën me sirenat ndezur, si Kodi Rrugor ndëshkon shoferët e autoambulancave Ditën e sotme 36 autoambulanca përshkuan bulevardin “Zogu I” me sirena të ndezura, duke shkaktuar sa habi po aq eshe al
Me sirena ndezur, 36 autoambulanca futen në qendër të Tiranës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar flotën e autoambulancave. Nga pamjet, shihen 36 autoambulanca të cilat
Nuk ka më vende, Mjeku thirrje Ramës në 3 të mëngjesit: Janë 7 autoambulanca që kurojnë pacientë Mjeku i njohur Dritan Kociaj ka bërë një thirrje publike, ku kërkon prej ekspertëve, ministrisë së shëndetësisë dhe krye
COVID-19 në Shqipëri: Nuk ndalojnë ambulancat tek Infektivi (VIDEO) Situata e COVID-19 në Shqipëri duket alarmuese. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shënuar 532 raste të rej
Dalin pamjet, radhë pacientësh nëpër ambulanca para Spitalit Infektiv (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të ketë raste të larta me COVID-19 ku vetëm sot janë infektuar 490 persona e 7 viktima. Ministria e
Qytetari i vë flakën vetes në mes të Tiranës Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një shtetas, i cili sipas informacione të para është enda
Akuza e fortë e PD-së: Pacientët po trajtohen në ambulanca, situata ka dalë jashtë kontrollit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se qeveria nuk ka marrë asnjë masë konkrete për të përballuar pandeminë dhe se pac
COVID-19/ Pacientët kurohen në ambulanca? Brataj: Vijnë për t’u mbushur me oksigjen "Jemi në përputhje me gjithë strategjinë e menaxhimit të pandemisë dhe rrjeti i ambulancave funksionon normalisht..."
Përplaset këmbësorja në Gjirokastër, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në lagjen “18 Shtatori” në qytetin e Gjirokastrës. Një automjet ka përplasur një
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Aksidenti në Sarandë, ndërron jetë pas 7 ditësh në koma infermierja Ka ndërruar jetë infermierja Adelina Rizvani, e plagosur rëndë nga aksidenti i rreth një jave më parë ku u përfshi ambul
Djali flet për babain e shtruar në spitalet COVID: Kam harxhuar 700-800 mijë lekë për medikamente Një qytetar i cili ka babain të shtruar në spital nga Covid thotë se deri tani ka shpenzuar 700-800 mijë lekë për medika
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Xhaferaj: Shteti ka rënë, korrupsioni në Ambulanca që shtypin njerëz të pafajshëm Ferdinand Xhaferaj ka akuzuar Qeverinë Rama ku sipas tij shteti ka rënë. Reagimi i tij vjen pasi Ambulanca ditën e dj