999 rezultate për

ambulancĂ

Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Aksidenti në Sarandë, ndërron jetë pas 7 ditësh në koma infermierja Ka ndërruar jetë infermierja Adelina Rizvani, e plagosur rëndë nga aksidenti i rreth një jave më parë ku u përfshi ambul
Djali flet për babain e shtruar në spitalet COVID: Kam harxhuar 700-800 mijë lekë për medikamente Një qytetar i cili ka babain të shtruar në spital nga Covid thotë se deri tani ka shpenzuar 700-800 mijë lekë për medika
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Xhaferaj: Shteti ka rënë, korrupsioni në Ambulanca që shtypin njerëz të pafajshëm Ferdinand Xhaferaj ka akuzuar Qeverinë Rama ku sipas tij shteti ka rënë. Reagimi i tij vjen pasi Ambulanca ditën e dj
Vdekja e 10-vjeçarit nga Ambulanca, qytetarët: Ishte me shpejtësi mbi 100 km/h Qytetarë por dhe familjarë të fëmijës 10-vjeç që u përplas për vdekje nga Ambulanca ngrenë dyshime mbi punën që ajo po k
Habit drejtori i Ramës: Nëna është fajtore për fëmijën që vrau autoambulanca, jo Rilindja! Ditën e sotme një aksident tragjik ndodhi në Kakavijë, aty ku prej ditësh mijëra shq
Dalin pamjet, ky është 10-vjeçari që u përplas për vdekje nga ambulanca në Kakavijë (FOTO LAJM) Një 10 vjeçar nga Lezha humbi jetën tragjikisht sot në Kakavijë, aty ku me mijëra shqiptarë presin në rradhë për të kalu
Ambulanca përplasi për vdekje 10 vjeçarin në Kakavijë, kaosi bën bujë në mediat greke (FOTO LAJM) Prej më shumë se 3 ditësh në Kakavijë ndodhen me mijëra shqiptarë të bllokuar në kufi në përpjekje për të kaluar drejt G
Ambulanca përplas për vdekje të miturin në Kakavijë Një aksident tragjik ka ndodhur pak më parë në Kakavijë, ku një ambulancë ka përplasur për vdekje një të mitur. Ngja
Bie nga lartësia e pallatit një 30 vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsideruesh
Rrëfimi i motrës së 21-vjeçares që ndërroi jetë nga virusi: U nxi nga duart, ambulanca nuk vinte Më 15 korrik, Ministria e Shëndetësisë raportoi se mes viktimave të Covid-19, në vendin tonë ishte edhe një 21-vjeçare,
Aksident në mes të Tiranës, makina përplas motorin Një mjet tip Benz sapo ka përplasur një person me motor në zonën tek Ish-Fusha e Aviacionit në Tiranë. Sipas dëshmita
DETAJET/ Aksidentohet ambulanca, zbardhet emri i viktimës që po dërgohej drejt Tiranës (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Një ambulancë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e paci
Ambulanca del nga rruga, vdes pacienti që po dërgohej drejt Tiranës Një aksident tragjik i ka marrë jetën një pacienti i cili po transportohej me ambulancë drejt Tiranës. Aksidenti ka n
Po dërgonte të sëmurin në spital, autoambulanca përplaset me Benzin Pasditen e sotme autoambulanca është përplasur me një Benz rrugës teksa po transportonte një të sëmurë. Ngjarja ndodh
"“Mbërritën 6 autoambulancat e para", Xhaçka tregon detajet Gjashtë autoambulancat e para nga Turqia kanë ardhur në Shqipëri. Xhaçka thotë se ne ditët javët në vazhdim do të mbë
Nisin tensionet tek shqiptarët e bllokuar në kufi, dërgohet ambulanca Shqiptarët e bllokuar në Kapshticë kanë pasur disa probleme pasditen e sotme. Situata me ta është tensionuar pasi dy
55-vjeçari në Durrës: Më duket se jam infektuar me koronavirus, ambulanca s'më përgjigjet Një denoncim i rëndë ka ardhur nga një qytetar nga Durrësi i cili është ankuar se prej disa ditësh ka shenja të koronavi