999 rezultate për

ambjentet

Dhunoi 5 vjeçaren në ambjentet e ambasadës amerikane, arrestohet djali me profesion shofer Një 25-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka dhunuar një vajzë pesë-vjeçare në ambientet e ambasadës amerikane në k
Godina 6 katëshe e Tatimeve të Tiranës, jashtë funksionit prej tërmetit Mes objekteve që kanë pësuar dëmtime pas tërmetit të 26 nëntorit, është dhe godina ku operon Drejtoria Rajonale Tatimore
Dhunohet biznesmenia në Lazarat, çfarë po ndodh me autorin Një biznesmene mësohet të jetë dhunuar në Lazarat. Sipas Abc news, ngjarja ka ndodhur në një magazinë në lagjen e njohu
Shpërndanin "të bardhë" në ambjentet e shkollës, kapen 2 të rinj në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur 2 të rinj të cilët shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të një shkolle. Shtetasve D. A.,
Vidhet kisha në Himarë Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës. Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Drogë me dron në burgun e Shënkollit, jepet masa e sigurisë për 3 të arrestuarit Gjykata e Lezhës ka lënë në burg dy nga tre personat që tentuar të fusnin drogë me dron në ambjentet e burgut të Shënkol
Bllokuan ambjentet e KZAZ-së Kukës, bashkia padit anëtarët për shpërdorim detyre (FOTO LAJM) Bashkia Kukës ka paditur për shpërdorim detyre anëtarët e KZAZ nr.11 të qytetit të Kukësit. Anëtarët e kësaj KZAZ-je
Koeman në ambjentet e "Camp Nou", Valverde drejt divorcit? Ernesto Valverde e ka humbur besimin e tifozëve pas asaj përmbysje të Liverpool në "Anfield". Përmbysje që i vrau edhe m
Ish-kapiteni Cana viziton ambjentet e "Arenës Kombëtare" Edhe pak kohë kanë mbetur nga përfundimi i stadiumit "Arena Kombëtare" në kryeqytet. Impianti modern ka marrë formë, tek
"Persona të armatosur futen dhe terrorizojnë nxënësit në Elbasan" Ish-kryeministri, Sali Berisha me anë të një ststusi në facebook ka bërë publik një denoncim nga 'qytetari dixhital'.
Policia bllokon ambjentet e televizionit, protestuesit refuzojnë të largohen Policia e Serbisë ka bllokuar njërën hyrje të Televizionit Publik të Serbisë RTS, ku një numër i madh protestuesish po p
Ministri i brendshëm i Serbisë u kërkon protestuesve të largohen nga ambjentet e televizonit Ministri i Brendshëm i Serbisë, Stefanoviq ju ka bërë thirrje protestuesve që ta lirojnë objektin e televizionit publik
Ervis Martinaj lëvizet sërish nga spitali, ku është destinacioni i radhës Vetëm një ditë pasi e transferuan nga amjentet e spitalit Amerikan, në spitalin e Burgut pranë QSUT-së Tiranë, Ervis Mar
Gardisti me emër dhe mbiemër i rrëfen Berishës ngjarjen e tritolit në Vlorë Ish Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebok mesazhin e ardhur nga nje gazetar me banim në suedi i ci
Taravari në ditën e parë si kryetar i Gostivarit (FOTO) Kryetari i sapozgjedhur i Gostivarit me bashkëpuntorët e tij para pak çastesh ka shkuar në ambjentet e Komunës së Gostiv
E kthyen fabrikën e këpucëve në laborator drogë, ja kush janë pronarët (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e Shtetit zbuloi një laborator të sofistikuar droge në Skrapar ku përpunohej dhe mbillej hashash.
Arrestohet 35-vjeçari, vidhte çantat e pacientëve në spitalin e Sanatoriumit Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Endrit Avdia, 35 vjeç, banues në Tiranë. Sipas burimeve të policisë i
Ngricat pushtojnë vendin, policia merr në komisariat të pastrehët Në këto ditë të acarta, autoritetet janë vënë në mbështetje të të pastrehëve. Në disa qarqe të vendit, policia i ka ardh
86 aksidente brenda 24 orëve të fundit Kosovarëve i bëhet thirrje të bëjnë kujdes teksa janë duke udhëtuar ose duke ecur nëpër rrugët e Kosovës. Policia r