999 rezultate për

ambienteve

Furnizonte të burgosurit me "mall", arrestohet polici Një officer i Policisë së Burgut të Rrugozhionës është vëndosur në pranga. Nga raportimet e para mesohet se arrestimi
Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
Me ushtri e polici, fillon shpërndarja e materialeve zgjedhore në rrethe Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës dhe Laçit. Mësohet se materiale
Kavaja në këmbë kërkohet lirimi i ambienteve të KZAZ-së Qytetarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike janë mbedhur në qendër të qytetit të Kavajës. Sipas asaj që mëson Sy
"Daja" i Kosovës, i proceduar edhe më parë për vjedhje ari "Daja" i arrestuar si i gjashti i dyshuar për grabitjen në Rinas, akuzohet për veprimtari kriminale edhe në Kosovë.
Protestuesit shkojnë para komisariatit, kërkojnë lirimin e të arrestuarve Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
Çfarë mbeti nga protesta e opozitës (FOTO LAJM) Ka pvrfunduar protesta e mbajtur nga opozita kundër qeverisë Rama, të cilët kanë kvrkuar dorëheqjen e Ministrit të Brend
Llalla shfaqet në publik për herë të parë pas lënies së detyrës Që kur u largua nga roli i Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla nuk ka dalë më publikisht. Por sot ai është
ISIS sulmoi për herë të parë Iranin, dalin pamjet brenda parlamentit (FOTO & VIDEO) Shkon në 12 numri i të vdekurve nga sulmi i ISIS në parlamentin e Iranit gjatë mesditës së sotme, ku disa persona u futë
Maqedonia me qeveri të re, jashtë ambienteve të Kuvendit fillon festa Dhjetëra qytetarë janë mbledhur para Kuvendit të Maqedonisë për të festuar zgjedhjen e Qeverisë së re në vend. Qytet
Bashkia e Tiranës nis rikonstruksionin e ambienteve të Teatrit të Metropolit Teatri i Metropolit do të jetë shumë shpejt një qendër e denjë për shfaqje teatrale dhe veprimtari kulturore. Bashkia e
DETAJE/ Kush është 18-vjeçari që vrau veten në burg 1 muaj pas arrestimit për vjedhje 18-vjeçari i jep fund jetës në Burgun Shënkollit, pasi nuk duroi izolimin në burg. Burime të Policisë bënë të ditur s
Protesta para ambienteve të KSHZ-së në Maqedoni (VIDEO) Një grumbull i madh njerëzish janë mbledhur para KSHZ-së në shenjë revolte ndaj vendimeve të komisionit lidhur me ankesa
Janeva jashtë ambienteve të DSK: Hapeni derën po ju them! (VIDEO) Kryeprokurorja speciale pasi liroi hetuesin në stacionin policor Beko u drejtua tek Ministria e Brendshme për të kërkuar
Sfidojnë ligjet, ja qytetarët që kanë dalë në "tabelë nderi" për ndotjen e ambientit (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës vijon me të njëjtën intesitet që të gjobisë të gjithë qytetarët të cilët shkelin ligjin, sa i takon mb
Lushtaku do të transferohet në Burgun e Sigurisë së Lartë në Gërdofc Gjykata Themelore e Mitrovicës ka marrë vendim të martën që Sami Lushtaku të transferohet në Burgun e Sigurisë së Lartë
PD, grupi parlamentar me sallë të re (FOTO LAJM) Rikonstruksioni i selisë së Partisë Demokratike është drejt përfundimit. Panorama publikoi sot fotografi nga salla e mbl
Meta punë vullnetare tek “Zyber Hallulli” (FOTO-LAJM) Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka vizituar Shtëpinë e Fëmijëve “Zyber Hallulli” dhe Qendrën e Zh
Drejtoria e Policisë së Tiranës me pamje të re (FOTO-LAJM) Drejtoria e Policisë së Tiranës ndryshon pamje. Prej disa kohësh kishte nisur puna për rikonstruksionin e saj dhe ja tas
Shoferi përfundon bashkë me makinën në dyqan (FOTO-LAJM) Një makinë në vitrinë por nuk është në shitje. Në tentativë për të evituar aksidentin me një makinë që po dilte nga park