ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

ambientet

U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
Maskë ose gjobë! Pipero tregon a duhet të mbahet maska në ambientet jashtë Nga nesër qytetarët në Shqipëri janë të detyruar që të mbajnë maskën në çdo ambient në mënyrë që të parandalojnë përhapj
Dasho: Maskat nuk kanë efekt në ambientet e jashtme, virusi nuk qëndron në ajër Vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave edhe në ambientet e hapura ka ngritur shumë pikëpyetje. Ky ligj
Shpërthim në një banesë në Durrës, shoqërohen disa të dyshuar në Polici Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fl
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës. Zjarri rrezikon
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Plas sherri në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital një person Një sherr ka deraduar në Tiranë, ku si pasojë është goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital,
Hodhi foshnjen e sapolindur në kosh, arrestohet 32 vjeçarja Ditën e sotme u gjet e pajetë një foshnje në Tiranë, e hedhur në një kuti pranë koshave të plehrave. Fatkeqsisht, fos
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
Rama: E kam mbajtur në distancë Lali Erin, ishallah s' ma ka lënë mua stafetën Ditën e djeshme, kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit. Lidhur me këtë lajm, ka r
ISHP vendos hapjen e pishinave Instituti i Shwndetiti Publik ka kërkuar hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër të ISHP, pish
Ishte "tapë", kapet vlonjati që qëlloi me armë në ambientet e lokalit Policia e Vlorës ka arrestuar një 36 vjeçarar, i cili në gjendje të dehur, qëlloi me armë zjarri në ajër në ambientet e
Kini kujdes! Kaq kushton gjoba nëse kapeni pa maskë në ambiente të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka marrë vendimin që maskat dhe barrierat mbrojtëse të bëhen të detyrueshme
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
Plas sherri, 52-vjeçari godet me grushte drejtorin e bankës Policia e Beratit ka arrestuar një 52-vjeçar pasi ka goditur me grushte drejtorin e një banke brenda në ambientet e punë
Testo inteligjencën, cila nga vajzat po stërvitet gabim në palestër? (FOTO LAJM) Testet janë padyshim një mënyrë e zgjuar për të kaluar kohën dhe për të vënë trurin në punë. Fillojmë? Shikoni me vëm
Infektohet me koronavirus 32 vjeçari në Përrenjas Një 32-vjeçar nga Përrenjasi ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. I riu, dyshohet jetë infektuar si pasojë e kont
Shpërthen infeksioni nga Covid-19 në vend, preken 69 persona të tjerë Vijojnë të shtohen frikshëm personat e prekur nga koronavirusi në vendin tnë, ku në 24 orët e fundit janë shtuar 69 rast