999 rezultate për

ambiente

Tërhoqi zvarrë qenin me motor, arrestohet lushnjari i pashpirt Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas pas publikimit të fotos ku ai tërhiqte zvarrë një qen me motor në aksin
Tentoi të fusë drogë në burg, arrestohet 67 vjeçari në Durrës Një 67-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Durrësit. Droga ka qenë vendosur në pakon me
Temperaturat u ulën papritur, si të mbrohemi nga i ftohti Dimri dhe temperaturat e ftohta mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj, ja disa këshilla si të mbrohemi nga i ftohti: – Vish
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
Pamje të rënda! Një grua qëllohet në gjoks në ambientet e Kongresit Amerikan (VIDEO) Një grua është në gjendje kritike pasi është qëlluar në gjoks në territoret e Capitolit, sipas disa burimeve të familjar
Mori gjobë se doli pa maskë, Gjuzi sfidon Ramën nga Kuvendi: Nuk do e mbaj! Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Kujtim Gjuzi ka treguar se policia e ka gjobitur për mos mbajtjen e maskës në ambie
U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
Mjeku Koni kundër vendimit të maskave: Pse biçiklisti nuk mban dhe këmbësori po Tashmë sikurse dihet, duke filluar nga dita e nesërme është e detyruar mbajtja e maskave në ambientet e mbyllura apo të
Maskë ose gjobë! Pipero tregon a duhet të mbahet maska në ambientet jashtë Nga nesër qytetarët në Shqipëri janë të detyruar që të mbajnë maskën në çdo ambient në mënyrë që të parandalojnë përhapj
Qeveria vendos: Maskat të detyrueshme edhe në ambiente të hapura Qeveria merr vendim: maskat bëhen të obligueshme në ambiente të hapura, transport publik dhe institucione publike. Or
Dasho: Maskat nuk kanë efekt në ambientet e jashtme, virusi nuk qëndron në ajër Vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave edhe në ambientet e hapura ka ngritur shumë pikëpyetje. Ky ligj
Shpërthim në një banesë në Durrës, shoqërohen disa të dyshuar në Polici Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fl
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës. Zjarri rrezikon
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Plas sherri në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital një person Një sherr ka deraduar në Tiranë, ku si pasojë është goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital,
Hodhi foshnjen e sapolindur në kosh, arrestohet 32 vjeçarja Ditën e sotme u gjet e pajetë një foshnje në Tiranë, e hedhur në një kuti pranë koshave të plehrave. Fatkeqsisht, fos
E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n