999 rezultate për

ambient

Tërhoqi zvarrë qenin me motor, arrestohet lushnjari i pashpirt Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas pas publikimit të fotos ku ai tërhiqte zvarrë një qen me motor në aksin
Është ambientuar shpejt, Arteta shpjegon hapat e nevojshëm për blerjen përfundimtare të Odegaard Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka shpjeguar hapat e nevojshëm të cilët i nevojiten atyre për blerjen e Martin Odeg
Tentoi të fusë drogë në burg, arrestohet 67 vjeçari në Durrës Një 67-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Durrësit. Droga ka qenë vendosur në pakon me
Armand Traore: Marchisio pinte 4 paketa në ditë, por vraponte shumë Te Juventusi duket se nuk e kanë edhe aq qejf disiplinën, teksa nga lojtarë që kanë qenë brenda ambientit bardhezi, vijn
Temperaturat u ulën papritur, si të mbrohemi nga i ftohti Dimri dhe temperaturat e ftohta mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj, ja disa këshilla si të mbrohemi nga i ftohti: – Vish
Pak ditë para zgjedhjeve, dorëhiqet ministri i Ekonomisë në Kosovë Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit në Kosovë, Blerim Kuçi ka dhënë dorëheqjen. Kuçi ka njoftuar kryeministrin Avdulla
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
Pamje të rënda! Një grua qëllohet në gjoks në ambientet e Kongresit Amerikan (VIDEO) Një grua është në gjendje kritike pasi është qëlluar në gjoks në territoret e Capitolit, sipas disa burimeve të familjar
Nuk gjeti ambientin që kishte lënë te Tottenham, Bale dëshiron rikthimin te Reali Ylli i Real Madridit, Gareth Bale dëshiron të rikthehet në klub në fundin e edicionit 2020/21 dhe të kompletojë vitin e
Ish-mbrojtësi italian habit me deklaratën: Maradona do ishte ende gjallë nëse do kishte ardhur te Juve Ndarja nga jeta e Diego Maradonës, ka prekur edhe ish-mbrojtësin e Juventusit, Antonio Kabrini. Megjithatë ky i fundi
Thiago Silva ambientohet te Chelsea, kërkon të vazhdojë kontratën Thiago Silva tashmë i ka dhënë dritën e gjelbër agjentit të tij për të negociuar mundësinë e vazhdimit të kontratës së t
Mori gjobë se doli pa maskë, Gjuzi sfidon Ramën nga Kuvendi: Nuk do e mbaj! Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Kujtim Gjuzi ka treguar se policia e ka gjobitur për mos mbajtjen e maskës në ambie
Eksperti i ISHP-së: Pse duhen mbajtur maskat në çdo ambient (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook mesazhin e ekspertit të Shëndetit Publik, Alban Yll
U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
Mjeku Koni kundër vendimit të maskave: Pse biçiklisti nuk mban dhe këmbësori po Tashmë sikurse dihet, duke filluar nga dita e nesërme është e detyruar mbajtja e maskave në ambientet e mbyllura apo të
Maskë ose gjobë! Pipero tregon a duhet të mbahet maska në ambientet jashtë Nga nesër qytetarët në Shqipëri janë të detyruar që të mbajnë maskën në çdo ambient në mënyrë që të parandalojnë përhapj
Qeveria vendos: Maskat të detyrueshme edhe në ambiente të hapura Qeveria merr vendim: maskat bëhen të obligueshme në ambiente të hapura, transport publik dhe institucione publike. Or
Dasho: Maskat nuk kanë efekt në ambientet e jashtme, virusi nuk qëndron në ajër Vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave edhe në ambientet e hapura ka ngritur shumë pikëpyetje. Ky ligj
Zbatoni këto kushte për të mbajtur në gjendje të mirë ushqimet Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve