999 rezultate për

ambicie

Gara për Tetovën, ja disa nga emrat e mundshëm të BDI-së Bashkimi Demokratik për Integrim po shqyrton kandidaturën e mundshme për garën në komunën e Tetovës. Sipas "INA" në
Guterres: Kam ambicie, por mos prisni të bëj mrekullia në OKB Sekretari i ri i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, tha se “nuk është mrekullibërës”, por megjithatë
Shuplakë e fortë ndaj Blushit: Je kazani i ambicies tënde Sekretarja për Rininë në PS, Elisa Spiropali, me anë të një postimi në Facebook, ka zgjedhur që ti përgjigjet me tone të
Rama prezanton Rilindjen Urbane në Malësinë e Madhe (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka njoftuar se nga Shtatori nis puna për
Mourinjo: Ja çfarë bën Ibrahimoviç çdo vit Mourinjo krijoi një raport mjaft të mirë me Ibrahimoviçin sa ishte te Interi ndërsa portugezi solli 34-vjeçarin te Manch
Gashi, ambicie europiane për të fituar zemrat amerikane Sulmuesi i Kombëtares sonë, Shkëlzen Gashi ka dhënë një intervistë shumë interesant për institucionin më të rëndësishëm
Nis keq aventura e Gashit në Amerikë Ka nisur kampionati amerikan i futbollit, ku këtë sezon numri i lojtarëve me emër është shtuar edhe më shumë se sezonet
Thaçi: Nuk do të jem president që e përçan popullin, por që e unifikon Presidenti i ri i Kosovës, Hashim Thaçi, së fundmi ka treguar se të bëhej president nuk ishte ambicie apo ëndërr jetësor
Haxhiu: Do ta ndalojmë ambicien e Thaçit (VIDEO) Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu,e ftuar në emisionin Rrokum Roll në TV Rrokum, ka thënë se “doli gazi
Thaçi shfaq ambicien: Unë president më 2016 Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës Hashim Thaçi ka shfaqur haptazi ambicien e tij për të qenë preside
Problematikja Lohan shpall kandidaturën për Presidente Aktorja problematike Lindsay Lohan, së shpejti do të shpallë kandidaturën për Presidente. Problemet me drogën dhe alkool
SHËNIM/ Rama tregon se s'ka ndërmend të plotësojë ambiciet e Idrizit dhe Metës për më shumë pushtet Ndërkohë që ishte me gazetarët sot për të diskutuar mbi ekonominë, Kryeministri Edi Rama i ka dhënë një mesazh të qartë
Idrizi: Votoni PDIU për të ringritur krenarinë kombëtare Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me elektoratin në qytetin e Durrësit, nga ku tha se të gjithë a
Studim/ Ambicia armiku kryesor i zemrës Ambicia është një cilësi e cila ka një ndikim negativ në shëndetin tonë. Shpësh ajo është cilësuar si një ndjesi e cila
Vllasi: Nuk janë shuar ambiciet për Serbinë e Madhe Azem Vllasi mendon se ndeshja Serbi - Shqipëri ishte një rast i mirë që serbët të dëshmojnë shovinizmin e tyre kundrejt
Konfirmohet Louis van Gaal Louis van Gaal është konfirmuar si trajner i ri i Manchester Unitedit, ndërsa Ryan Giggs do të jetë asistent i tij. Emr
Labi do të bëhet kryetar i Ferizajt Këngëtari më i kërkuar dhe njëkohësisht më i apguari në mbrëmje dhe koncerte, Labinot Tahiri, ka qenë shumë aktiv me kën
Duma me ambicie politike: Intervista u keqinterpretua Ish- zëvendësministrja e Integrimit në qeverinë Berisha Grida Duma, thotë se një intervistë e saj ku pranonte ambiciet
Sejdiu: Mustafa LDK-në e ka trampolinë për ambiciet personale Gadishmërinë time për të bashkepunuar me Isa Mustafën dhe për ta çuar LDK-në përpara, nuk e ka pranuar Mustafa. Kështu ë
Gjinushi i bindur: Meta pas zgjedhjeve kalon me Berishën Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi shpreh pasiguri pozicionimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim pas zgjedhjeve të 23 qer