999 rezultate për

ambicie

A do të bëhet kryeministër i Shqipërisë? Meta zbulon ambicien e tij Presidenti Meta ka zbuluar pritshmëritë e tij dhe ambicien e tij në lidhje me politikën në Shqipëri. Nga reagimet e
Haradinaj: Unë President ose largohem nga qeveria Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se do të kushtëzojë LDK-në me pozitën e presidentit, në rast se këta nu
Xavi nuk e fsheh ambicien për të drejtuar Barcelonën Ish mesfushori i skuadrës së Barcelonës, i cili tashmë është duke drejtuar skuadrën e Al Sadd, nuk ka fshehur ambiciet e
Suarez ambicioz pas pandemisë: Duam trofe La Liga edhe zyrtarisht ka njoftuar se do të rinis sezonin, duke bërë kështu që skuadrat të përgatiten tashmë më intensi
Kylian Mbappe zbulon ambicien e tij më të madhe Ylli francez gjatë një interviste dhënë së fundi ka zbuluar ambicionet e tij për të ardhmen. "Një nga ambiciet e mia
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
Status emocionues nga kapiteni Mavraj: T’i tregojmë Evropës që Shqipëria ka ambicie të mëdha Ndeshja me Francën ditën e sotme, do të jetë historike për Shqipërinë, pasi do të inaugurohet stadiumi i ri “Air Albania
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
Grida Duma sfidon Bashën, pranon ambicien për kryeministre të Shqipërisë Demokratja Grida Duma mund të kandidojë për kryeministre të Shqipërisë. Gjatë një interviste për mediat, ajo e ka lënë t
Rrëfehet Mourinho: Unë dallohem nga të tjerët sepse kam përvojë dhe ambicie pa kufi Jose Mourinho vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. "Special One" ka thënë se arsyet pse e dallojnë atë nga të tjer
Allegri i përgjigjet Atleticos: Kush ka ambicie, nuk ka frikë Shorti i hampions Leagues për fazën me eliminim direkt, rezervoi Atleticon e Madridit për Juventusin, dhe të dyja sfidat
Ancelotti tregon ambiciet që ka me Napolin Emërimi i Carlo Ancelottit në stolin e Napolit duket se i ka rritur shumë pritshmëritë e këtij klubi. Pavarësisht mu
Mbappe për Tuchel: Ai ka ardhur me ambicie të qarta këtu në PSG Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe beson se trajneri i ri i klubit Thomas Tuchel pasi që ndan mentalitet te f
Mohamed Salah tregon ambiciet që ka për klubin nga Mersysides Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka vendosur synimet e tij në fitoren e titujve me klubin nga "Anfield Road". Eg
Topalli nuk e kursen zhgënjimin: Sot PD funksionon me ambicie financiare Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, e ftuar në Neës 24 ka folur për Ditën e Rinisë, e cila për të ta
Po rriten ambiciet e partive politike Sot pritet të bëhet vazhdimi i seancës konstituive për zgjedhjen e kryeparlamentarit. Kjo për shkak se pas marrëveshjes
Reali huazon një tjetër lojtar pas Coentraos Mesfushori i Realit të Madridit Llorente, icili për dy sezone rradhazi ka qenë i huazuar nga Real Madri në ekipe të tje
Trajneri i njohur boshnjak shokon Kosovën: Nuk drejtoj skuadra pa ambicie Federata e Futbollit e Kosovës mendoi të zëvendësonte trajnerin e përfaqësueses, Albert Bunjakin, me një nga emrat më të
Veteranët e UÇK-së, thirrje politikanëve të tejkalojnë ambiciet personale Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të Brigadës 138 “Agim Ramadani”, i bëjnë thirrje klasës politike në Kosovë,