999 rezultate për

amber

Rrëfimi i një ish-dëshmitareje të Jehovait: Drama e madhe që përjetova, kur i lashë unë rilinda! Amber Scorah* ishte gjenerata e tretë nga familja e saj që besonte se për çdo pyetje, apo sfidë të vështirë që jeta mund
Berati në zi, përcillen për në banesën e fundit 75-vjeçari me dy nipat Tre viktimat e tragjesidë së djeshme në Berat do të përcillen sot për në banesën e fundit. Fshati Dushnik i Beratit u
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
I pëlqejnë eksperimentet, look- i fundit i Amber Rose nga krevati është mahnitës (FOTO LAJM) Amber Rose jemi mësuar tanimë t’a shohim me flokë të shkurtra, thuajse të qethura "zero". Duket se karantina e ka bër
Kurti: Do të bisedojë me Bislimin për t’i ndihmuar Preshevën e Bujanocin Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, thotë se ka shprehur gatishmërinë që t’i ndihmojë ekonomikisht komunën e Preshevës
Broja dhe Kamberi pritet të jenë risitë e Rejas në Kombëtare Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edy Reja ka folur pak ditë para grumbullimit të kombëtares për dy ndeshjet miqësore me,
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
U shpall lojtari i ndeshjes, flet Florian Kamberi Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer në ndeshjen që ekipi i tij Rangers zhvilloji ndaj St Johnstone (2-2).
Kamberi "çmend" Gerrard me golin e tij: Sot të gjithë duhet të flasim për atë (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer me Ragers të dielën. Ai shënoi një gol
E fiksuar pas tatuazheve, 24 vjeçarja shpenzon plot 20 mijë paund dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Amber Briana Luk ndaloi së i numëruari tatuazhet e saj kur arriti 150, por mendon që ka bërë edhe të paktën 100 të tjera
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Çmendet modelja, bën tatuazh në ballë 2 emrat më të rëndësishëm për të (FOTO LAJM) Modelja Amber Rose së fundmi ka bërë dy tatuazhe të rinj. Amber ka gdhendur mbi ballë emrat e dy djemve të saj, Slash dh
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
Fjalët Kamberit nervozuan tifozët e Hibernian, flet ish trajneri i futbollistit Trajneri i Hibernain, Jack Ross ka folur për largimin e Kamberit drjt Rangers në formë huazimi. Ai është shprehur ske
Rangers arrin marrëveshjen me Florian Kamberin Trajneri Stiven Gerrard pasi largoi nga klubi i Rangers një shqiptar si Eros Grezda kërkon që në vend të tij të ofroj nj
Fitoi betejën për të luajtur me Shqipërinë, "bum" ofertash për Kamberin Pasi fitoi betejën ligjore për të luajtur me Shqipërinë dhe jo me Zvicrën, disa oferta për sulmuesin Florian Kamberi kan
Shokohet familja, bashkë me picën poqën edhe gjarpërin Kishin planifikuar një darkë të këndshme me pica por familja nga Karolina e Veriut është tmerruar kur pa në furrë bashkë
Dëmtimi i Chamberlain, flet Klopp urgen Klopp ka folur mbi dëmtimin e Alex Oxlade-Chamberlain. Trajneri gjerman ka thënë se Chamberlain do të mungojë n
Kamberi tregon pse e zgjodhi Shqipërinë para Kosovës Florian Kamberi është risia e Kombëtares Shqiptare për grumbullimin për ndeshjet e fundit eliminatore të Euro 2020-ës, n
Kamberi tregon arsyen pse zgjodhi Shqipërinë dhe jo Kosovën Gjatë ditës së sotme ka dalë në konferencë për shtyp futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi, i cili ka