999 rezultate për

amatore

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë aktorja e dashur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci. Lajmin e bën të ditur Zamira Kita në në një postim në Facebo
Shehi: Bëjmë gabime amatore, goli në fushën kundërshtare na ndihmon Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli pas humbjes 2-1 ndaj Kukësi. Ai ndihet i zhgënjyer pas humbjes dhe mënyrës se
"Snajperi" shqiptar përfundon në ligën amatore të Gjermanisë Alban Meha ka lënë skuadrën e SV Elversbergut për të kaluar te Hessen Kassel. Alban Meha, futbollisti që e veshi fane
Mos i hidhni bërthanat e avogados Avokado është një nga ushqimet më të përdorura sidomos kohëve të fundit për shkak të vlerave ushqyese qe përmban. Një
Meta replika të forta me Ramën: Amatorët të lexojnë Kushtetutën! Presidenti Ilir Meta foli para mediave për çështjen e mosdekretimit të Sandër Lleshit si ministër i Brendshëm. "Bes
Allegri shkund ekipin: Në mbrojtje jemi si amatorë Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Alleri ka theksuar se skuadra ka shumë problem me mbrojtjen pasi po pëso
Valverde sulmon Barcelonën pas ndeshjes me amatorët e Leonesas Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernesto Valverde tha pas fitoren në ndeshjen e kupës ndaj Leonesa se ishte gabimi i
Neville: United skuadër amatore, mungon grinta Ish-kapiteni i skuadrës së Manchester United, Gary Neville nuk i ka kursyer kritikat ndaj skuadrës së “djajve të kuq” pa
Arjan Ferracakun e ekzekutuan disa amatorë, detaji që i nxorri zbuluar Vrasja e biznesmenit Arjan Ferracaku mbi kalë në Shkodër, ka mobilizuar katër oficerë nga struktura “Forca e Ligjit” në
Daja: Ndihem i mërzitur, skuadra bën gabime amatoreske Trajneri Ilir Daja pas ndeshjes ku u shpreh tepër i mërzitur për nga mënyra si lojtarët e interpretuan këtë përballje. T
Miqësorja skandaloze, Sllovakia mund amatorët e Danimarkës Kombëtarja e Danimarkës është përfshirë në një skandal kohët e fundit mes lojtarëve dhe drejtuesve te federatës së futbo
Gafë amatoreske e Lloris, Mandzukic kthen në lojë Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka ngushtuar rezultatin ndaj Francës në "Luzhniki Stadium". Pas një gafe amatoreske të portierit Hugo Lloris
Çudira shqiptare, vijëzim amatoresk në stadiumin e Kategorisë së Parë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Burrel u zhvillua sfida e kategorisë së Parë, në grupin A, mes Burrelit dhe Tërbunit. Takimi nuk kish
Shokohet Milani, mbrojtja "amatore" dhe një supergol kalojnë Chievon në avantazh (VIDEO) Chievo ka gjetur golin e avantazhit në ndeshjen që po zhvollohet në San Siro. Ishte Calhanoglu,icili kalo Milanin në
Funksionoi! Skica amatore gjen kriminelin e shumëkërkuar (FOTO LAJM) Një i dyshuar është identifikuar në lidhje me një krim në Lancaster të Pensilvanisë, falë ndihmës së një skice të thjesh
Hyseni për raportin e Bullicit: Amatoresk! Ish Ministri i Punëve të Brendshme Skender Hyseni, duke komentuar raportin e komisionit të ri për demarkacionin të kryes
Magani i mërzitur për gafat amatoreske të Teutës së tij Trajneri i Teutës, Gugash Magani nuk ishte i mërzitur vetëm nga dalja pa pikë por veçanërisht për paraqitjen në takimin
Hidhet shorti për Kupën e Mbretit, Reali dhe Barça peshkojnë amatorët (FOTO LAJM) Sot është hedhur shorti i Kupës së Mbretit, ku për Barcelonën dhe Realin ka qenë i lehtë. Stadiumi Nueva Condomina do të
Pamje që tregojnë dështimet më të mëdha të punëtorëve amatorë (FOTO LAJM) "Nëse doni një punë të bërë mirë, atëherë duhet ta bëni vetë", kjo është shprehja që shpesh herë njerëzit na këshillojnë
Del videoja amatore e eskortës së Metës në Lezhë (VIDEO) Kandidati i PS-së për qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihet eskorta