999 rezultate për

amarda

Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, ja ku do e shihni së shpejti (FOTO LAJM) Së fundmi biznesmenia dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska tërhoqi shumë vëmendjen me fotot nga pus
Ami "thyen rregullat", tregon linjat perfekte me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e cila prej disa vitesh i ka munguar ekranit, ështe tepër aktive në profilin e saj në
Ermal Mamaqi surprizon Amin: Më hëngre kosin dhe unë prap të dua (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga cciftet më të dashura për publikun shqiptar. Amarda vitet e fundit i ësht
Amarda Toska zbulon pse nuk mban mbiemrin "Mamaqi" Mbrëmjen e kaluar e ftuara speciale në ‘Xing me Ermalin’ ishte bashkëshortja e tij, Amarda Toska. Ashtu si të ftuari
Ami dhuron spektakël, hyn në studio duke kërcyer (VIDEO) Puntata e mbrwmshme ne emisionin “Xing me Ermalin” ishte shumw speciale. Drejtuesi i emisionit, Ermal Mamaqi ka zgj
Me pushime në Greqi, Amarda tregon gëzimin e saj Moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Aktualisht ajo është duke shij
Të dashuruar si ditën e parë, Amarda e Ermali tregojnë çfarë bëjnë në ditët me shi Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi mbetet një ndër çiftet më të dashura për publikun. Tre muaj më parë ata u bënë prindër
Amarda pas lindjes duket në super formë Pak javë më parë Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë. Ami solli në jetë një vajzë të cilën
Amarda Toska, shton peshë pas lindjes (FOTO LAJM) Amarda Toska prej disa vitesh është shkëputur nga bota e televizionit për t'u përqendruar tek biznesi i saj. Vetëm p
Rezarta Shkurta suprizohet nga Ami dhe Ermali (FOTO LAJM) Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bekuar sërish, këtë herë me një vajzë. Para pak ditësh ata bënë ed
Mëngjesi i shëndetshëm i Amarda Toskës! (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një foto të mëngjesit të saj. Ajo duket se po ushq
Pas largimit nga "Dancing With The Stars", Amarda Toska ka diçka për të thënë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme fillon spektakli i shumëpritur i kërcimit "Dancing ëith the Stars Best" në Vizion Plus. Vite më par
Ami publikon foton e parë të vajzës: Dy shoqe, gjithë jetën Janë ndër çiftet më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, muaj më parë kishin dhënë lajmin se
Amarda Toska feston ditëlindjen, Ermali urim special (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Amarda Toska, sot feston datën e lindjes. Ermal Mamaqi ka qënë ai që i ka dhuruar një urim specia
Ami merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Ka qenë Ermal Mamaqi ai që ka publikuar një
Amarda Toska shtatzënë por shumë në formë (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi pritet të bëhen prindër për herë të dytë dhe Joeli së shpejti do të bëhet me një motër.
Amarda zgjedh ta urojë kështu Shën Valentinin (FOTO LAJM) Amarda Toska është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë. Lajmin e bukur të shtatzënisë e dha vet Ermali dhe për më
600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri. Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmë
Kur Ami i Ermalit përkujdeset ndaj vetes (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar. Ami është në pritje të fëmijës së saj t
Ami tregon si e kalon kohën me Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet vogëlushi i saj Joel duke pikturua