999 rezultate për

always

Gjysmë shqip-gjysmë anglisht, urimi drithërues i Rita Orës për kushërirën (VIDEO) Që kur u mësua që Rita Ora kishte ardhur në Tiranë për të marrë pjesë në dasmën e kushërirës së saj, Amantina, u zgjua n
Themelko: We'll always be part of Macedonia "We are not foreigners, we will always be an inseparable part of the Republic of Macedonia". This was the statement t
Felaj: Albanians have an internal sense of pride Referring to the incidents in Belgrade, Socialist MP Ermonela Felaj said that we will always protect what she called Alb
Tifozi i del para Balotellit: "Why Always Me" dhe hedh kovën me akull (VIDEO) Tifozë të shumtë të Liverpool kishin dalë dje para qëndrës stërvitore "Melwood" për të pritur blerjen më të fundit të "T
Meta comments the decision to suspend Berisha "I have a weakness towards Mr. Berisha, i find it difficult to lose this weakness even after yesterday's decision. Beris
Irinej: Kosovo will always be Serbia Patriarch Irinej of Serbia said that Kosovo will never be outside of Serbia. He said that the Serbian government will no
Çfarë shkroi Edi dhe Linda Rama për Vaçe Zelën “I will always love you! Lamtumirë! Edi Rama”, ky është shënimi që ka lënë kryeministri Edi Rama bë librin e kujtimeve
Eliminohen kryelartë (VIDEO) Arsenali është eliminuar nga Liga e Kampionëve edhe pse mposhti Milanin në takimin e zhvilluar të martën mbrëma në Emira
City rikthehet në krye të tabelës (VIDEO) Sheikët e Manchester City-t kanë arritur të fitojnë tre pikë me vetë një gol të shënuar në takimin e sotëm në Villa Park
United barazon me pikë me City-n (VIDEO) Fitore e rehatshme prej 2-0 e Manchester Unitedit kundër Stoke Cityt, ndeshje kjo që u zhvillua të martën mbrëma. Dy gol
Kënga që i dedikohet Balotellit (VIDEO) Mario Balotelli forever. Sulmuesi i Manchester Cityt i perfolur per jeten e tij jashte fushes se blerte, tanime eshte be
Hapet lufta për titull në Premier Ligë (VIDEO) Mancester United u barazua me pike me Mancester City ne javën e 18-të te Premier Liges Angleze duke hapur kampionatin po
Barazon Chelsea (VIDEO) Chelsea është detyruar të pajtihet me barazim, pasi nuk ka arritur të shënojë fitore në përballjen ndaj Wigan Athletic,
Ndalet Milani, fiton Barcelona (VIDEO) Skuadra e Barcelonës me “fëmijët” e tij ka arritur të mposhtë me rezultat 4-0 skuadrën e BATE Borisovit në takimin e fun
Ashura’s Day, Arvizu and Berisha: The Bektashies, always in the part of the nation Today, Prime Minister Berisha and the United States’ ambasador, Alexander Arvizu, congratulated the Ashura’s for the com
City dhe Liverpooli në gjysmëfinalen e Carling Cup (VIDEO) Manchester City dhe Liverpool janë kualifikuar për në gjysmëfinale të Carling Cup pasi kanë eliminuar Arsenalin me 1-0,
Barcelona rikthehet në identitet (VIDEO) Më në fund Barcelona rikthehet në identitet duke moshtur në Camp Nou Rayo Vallecanon me rezultat 4-0. Goli i parë erdhi
Liverpool-City barazim, Balotelli mërzit Mancinin (VIDEO) Kryendeshja e Premier League, Liverpool-Manchester City përfundon në barazim 1-1. Ndeshja që sapo u mbyll nuk dha asnjë
Kjo është Barcelona (VIDEO) Barcelona mposht në mënyrë spektakolare Milanin në San Siro duke treguar edhe një herë se është më e mira në kontinent.
Grupi A, Napoli mposhtë Cityn, Bayerni Villarealin (VIDEO) Fitore e madhe e Napolit kundër Manchester Cityt me rezultat 2-1, duke vështirësuar ëndrrën e Cityt për të vazhduar për