E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
999 rezultate për

alvini

Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Alvini i "ha koken" ambasadorit shqiptar në Turqi, kush e zëvendëson Gent Gazheli nuk do të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se në këtë institucio
"Le Iene" nxjerr pamjet: Si e shpëtuam Alvinin nga ferri i Sirisë Drama e 11-vjeçarit shqiptar, Alvin Berisha në kampin e ISIS në Siri pushtoi mediat e huaja. 11-vjeçari shqiptar, u r
Salvini reagon ndaj deklaratës së Balotellit: Kemi probleme më të mëdha se racizmi Marrëdhënia mes të dyve nuk është e mirë. Drejtuesi i Lega, Matteo Salvini dhe Mario Balotelli nuk e kanë fshehur asnjëh
Preku zemrat e shqiptarëve, babai rrëfen ditën e parë të Alvinit në shtëpi Afrim Berisha tregon si e kaloi ditën e parë në shtëpi pranë familjes së tij, Alvini. 11 vjeçari arriti të shpëtojë n
Çfarë përmallimi, Alvini takon gjyshin pas pesë vitesh (VIDEO) Vogëlushi Alvin Berisha është duke përjetuar ditët më të lumtura të jetës së tij pas shpëtimit nga kampi famëkeq i "Al H
5 vite në ferr, Alvini: Më qëllonin, thonin se duhej të bëhesha ushtar! Pas 5 vitesh në kampet e Sirisë, Alvini i vogël arriti të shpëtojë e të kthehet pranë babait të tij. Pikërisht këtë
Alvini rrëfehet për jetën brenda në kampin e ISIS: Na mësonin të luftonim Pas 5 vitesh në një kamp lufte nw Siri vogëlushi Alvin Berisha është bashkuar me babain dhe motrat. Ndërkohë që lajmi
Telefonata rrëqethëse e Alvinit me të atin: Këtu nuk më lënë të shkoj në shkollë, mami vishet si ninxha Nga sot Alvin Berisha nisi një jetë të re, teksa u largua nga kampi famëkeq i Sirisë, ku qendronte i burgosur, pasi nëna
Alvini u shpëtua, Lleshaj mbërrin në Bejrut për fëmijët e tjerë shqiptarë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, bashkë me konsullin e nderit të Shqipërisë në Liban Mark Ghorayeb, ishin të parët q
DETAJET/ Asnjë përfaqësues nga qeveria Rama, kush e bëri të mundur dorëzimin e Alvinit Ditën e sotme republika Arabe Siriane ka reaguar lidhur me dorëzimin e të miturit shqiptaro-italian Alvin Berisha.
Zbardhen telefonatat, si Alvini i dëshpëruar i kërkonte babait të kthehej në shtëpi Ditën e sotme një lajm i mirë është dhënë për të miturin shqiptar, Alvin Berishën i cili prej disa javësh gjendej në kam
Flet avokati i familjes Berisha: Operacioni vazhdon, Alvin nuk ka mbërritur ende në Itali Ditën e sotme, lajmi se Alvini doli nga kampi sirian u shpërnda me shpejtësi në media. Gjithashtu u raportua se ai do të
U dashurua me rekrutuesin, si "devijoi" nëna e Alvinit nga shtëpiake në përkrahëse e ISIS Më në fund Alvin Berisha do të bashkohet me pjesën tjetër të familjes në Itali. Lajmi u bë i ditur edhe nga autoritetet
Përfundon tmerri i Alvinit, por sapo nisi "lufta" e meritave për shpëtimin e tij Alvin Berisha tashmë është i lirë nga kampi "Al Hol" dhe tmerri i tij disa vjeçar në Siri ka marrë fund duke lënë pas në
"Alvini po kthehet në shtëpi", Rama publikon foton e 11 vjeçarit me Lleshajn Mëngjesin e sotëm u raportua se 11 vjeçari Alvin Berisha u lirua nga kampi sirian dhe pritet ti bashkohet familjes në It
Dalin pamjet, momentet e shpëtimit të Alvinit nga kampi në Siri Alvin Berisha tashmë është një duar të sigurta jashtë Sirisë dhe sipas mediave italiane pritet të niset nga Libani për n
Habit babai i Alvinit: Nuk është e vërtetë, ai është në kamp! (FOTO LAJM) Babai i Alvin Berishës, Afrimi reaguar sot në lidhje me lajmet për nxjerrjen e tij nga kampi "Al Hol" në Siri. Përme
A u shpëtua? Baba i Alvinit tregon çfarë po ndodh me djalin (FOTO LAJM) 11 vjeçari me origjinë shqiptare Alvin Berisha sipas burimeve te besueshme është shpetuar nga kampi -burg, “Al Hol”, në
Alvini po bëhet gati të bashkohet me të atin, kush është nëna e tij që e çoi në Siri Pasditen e sotme në mediat arabe u raportua se Alvin Berisha, është liruar nga kampi sirian. 11 vjeçari, përfundoi në