E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
999 rezultate për

alvin

Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Lirimin e Alvin Berishës, Lleshaj tregon rolin e shtetit shqiptar Ministri Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit Alvin Berisha nga kampi Al-Hol në Siri. Në
Alvini i "ha koken" ambasadorit shqiptar në Turqi, kush e zëvendëson Gent Gazheli nuk do të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se në këtë institucio
"Le Iene" nxjerr pamjet: Si e shpëtuam Alvinin nga ferri i Sirisë Drama e 11-vjeçarit shqiptar, Alvin Berisha në kampin e ISIS në Siri pushtoi mediat e huaja. 11-vjeçari shqiptar, u r
Salvini reagon ndaj deklaratës së Balotellit: Kemi probleme më të mëdha se racizmi Marrëdhënia mes të dyve nuk është e mirë. Drejtuesi i Lega, Matteo Salvini dhe Mario Balotelli nuk e kanë fshehur asnjëh
Kush e pagoi biletën e Lleshajt për Bejrut? Nga 1 Janari MB ka shpenzuar 60 mijë $ udhëtime Aranita Brahaj, drejtoreshë e Open Data ka ngritur një pyetje mbi pagesën e udhëtimit të ministrit të Brndshëm Sandër Ll
Preku zemrat e shqiptarëve, babai rrëfen ditën e parë të Alvinit në shtëpi Afrim Berisha tregon si e kaloi ditën e parë në shtëpi pranë familjes së tij, Alvini. 11 vjeçari arriti të shpëtojë n
Çfarë përmallimi, Alvini takon gjyshin pas pesë vitesh (VIDEO) Vogëlushi Alvin Berisha është duke përjetuar ditët më të lumtura të jetës së tij pas shpëtimit nga kampi famëkeq i "Al H
Kjo është mikpritja që iu bë Alvin Berishës nga fqinjët: Mirë se erdhe kampion! Mëngjesin e së premtes Alvin Berisha mbërriti në aeroportin e Fiumicino të Romës ku e priste babai dhe 2 motrat. Pa
5 vite në ferr, Alvini: Më qëllonin, thonin se duhej të bëhesha ushtar! Pas 5 vitesh në kampet e Sirisë, Alvini i vogël arriti të shpëtojë e të kthehet pranë babait të tij. Pikërisht këtë
Alvini rrëfehet për jetën brenda në kampin e ISIS: Na mësonin të luftonim Pas 5 vitesh në një kamp lufte nw Siri vogëlushi Alvin Berisha është bashkuar me babain dhe motrat. Ndërkohë që lajmi
Telefonata rrëqethëse e Alvinit me të atin: Këtu nuk më lënë të shkoj në shkollë, mami vishet si ninxha Nga sot Alvin Berisha nisi një jetë të re, teksa u largua nga kampi famëkeq i Sirisë, ku qendronte i burgosur, pasi nëna
Alvin Berisha mbërrin në Itali (VIDEO) Alvin Berisha mbërrin në Itali. 11-vjeçari me origjinë shqiptare u transferua me një fluturim të planifikuar nga Alitali
Alvini u shpëtua, Lleshaj mbërrin në Bejrut për fëmijët e tjerë shqiptarë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, bashkë me konsullin e nderit të Shqipërisë në Liban Mark Ghorayeb, ishin të parët q
I mbuluar me flamur kuqezi, dalin fotot e para të Alvin Berishës (FOTO LAJM) Më në fund, Alvin Berisha ndodhet në Liban në pritje të udhëtimit të tij për në Romë, atje ku një njësi speciale e Polic
DETAJET/ Asnjë përfaqësues nga qeveria Rama, kush e bëri të mundur dorëzimin e Alvinit Ditën e sotme republika Arabe Siriane ka reaguar lidhur me dorëzimin e të miturit shqiptaro-italian Alvin Berisha.
Zbardhen telefonatat, si Alvini i dëshpëruar i kërkonte babait të kthehej në shtëpi Ditën e sotme një lajm i mirë është dhënë për të miturin shqiptar, Alvin Berishën i cili prej disa javësh gjendej në kam
Flet avokati i familjes Berisha: Operacioni vazhdon, Alvin nuk ka mbërritur ende në Itali Ditën e sotme, lajmi se Alvini doli nga kampi sirian u shpërnda me shpejtësi në media. Gjithashtu u raportua se ai do të
U dashurua me rekrutuesin, si "devijoi" nëna e Alvinit nga shtëpiake në përkrahëse e ISIS Më në fund Alvin Berisha do të bashkohet me pjesën tjetër të familjes në Itali. Lajmi u bë i ditur edhe nga autoritetet