999 rezultate për

alves

Dani Alves turpëron keq Koulibaly (VIDEO) Pavarësisht se vitet kalojnë, Dani Alves nuk e ka humbur “magjinë” dhe klasin e tij. Ai vazhdon dhe thirret nga Brazi
Dani Alves e nis mbarë, shënon gol që në debutim me Sao Paolon (VIDEO) Dani Alves ditën e djeshme debutoi me fanellën e Sao Paulos. Braziliani arriti që të gjej rrugën e rrjetës që në ndes
Dani Alvesh gjen "punë" pas publikimit në internet Më shumë se sa largimi nga PSG, Dani Alves bëri bujë për mënyrën se si kërkoi “punë”, një ekip të ri, duke publikuar në
Dani Alves nuk mjaftohet vetëm me publikimin e CV-së, kërkon punë edhe për të tjera profesione (FOTO LAJM) Pak javë më parë, Dani Alvesh u largua nga PSG duke qenë se i përfundoi kontrata dhe nuk iu ofrua rinovimi për sezonin t
City dhe Arsenal vihen pas Dani Alves Dani Alves ka bërë një fotografi në Instagram për të kërkuar klub të ri pasi që Paris Saint-Germain 36 vjeçari mund t
Dani Alves "kërkon punë" në Instagram (FOTO LAJM) Dani Alves pasi mbaroi aventurën në "Copa America", ku edhe u shpall lojtari më i mirë i kompeticionit, u largua nga Par
"Çmendet" Dani Alves, i heq tapën shishes me organin gjenital (VIDEO) Të gjithë yjet botëror të sporteve të ndryshme janë bërë pjesë e sfidës "bottle cap challenge", që konsiston në heqjen e
Dani Alves drejt Premier League Dani Alves është një nga futbollistët më të kërkuar të momentit në Europë. Edhe pse në moshën 36 vjeçare, ai ka tregu
E papritur, Dani Alves i vetëofrohet Juventusit Dani Alves është në kërkim të një skuadre të re pas përfundiminit të kontratës me PSG dhe po provon t’u ofrohet disa klu
Joana Sanz, sa fjalë "të ëmbla" për kampionin Dani Alves (FOTO LAJM) Festa e madhe për Brazilin me rastin e triumfit në Copa America. Të gjithë tifozët e "Seleçaos" iu gëzuan këtij sukse
Reagimi komik i Dani Alves kur mori vesh se përfundoi ndeshja dhe u shpallën kampion (VIDEO) Dani Alves shihej qartë se po e kërkonte me ngulm triumfin në Kupën e Amerikës, derisa Brazili e mposhti Perunë në final
Dani Alves merr ofertë zyrtare nga klubi legjendar i Serisë A Interi i ka bërë ofertë zyrtare Dani Alvesit. Sipas portalit brazilian UOL, braziliani mund të rikthehet në Serinë A pa
Nga Buffon te Dani Alves, njihuni me yjet që mund t’i blesh falas Një numër i madh i futbollistëve të njohur kanë mbetur pa kontrata gjatë kësaj vere dhe mund të transferohen pa asnjë ce
Daniel Alves dëshiron Premier Ligën Lojtari në largim i Paris Saint-Germain, Dani Alves ka pranuar për mediat se ai do të dëshironte që të luante në Angli p
Dani Alves i jep lamtumirën PSG-së me një postim në Instagram Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri një postim në Inst
Dani Alves dhe Joana Sanz, festojnë përvjetorin e tyre (FOTO LAJM) Dani Alves dhe Joana Sanz janë një nga çiftet më të përfolura në botën e futbollit. Çifti, i cili u takua gjatë kohë
Rrëfehet Dani Alves: Ndihem i tradhëtuar nga Juventus Dani Alves i cili u largua verën e vitit 2017 vetëm pas 1 viti në Torino, ka rrëfyer eksperiencën te Zonja, dhe pse vend
Alves i bindur që Neymar nuk largohet, vë bast kullën "Eiffel" Alves beson se Neymari do të vazhdojë të luajë në PSG. Dani Alves (36-vjeçar) është i sigurt se Neymar (27), do të va
Dani Alves nuk ka ndërmend të tërhiqet, kërkon të luajë në Premier League Daniel Alves dëshiron të provojë një eksperiencë të re. Mbrojtësi brazilian ka provuar të luajë në Spanjë, Itali dhe së
Dani Alves i kërkon PSG të trasnferojë Coutinhon Daniel Alves po i kërkon menaxhareit të Paris Saint-Germain ta transferoj mesfushorin e Barcelonës, Philippe Coutinho.