999 rezultate për

alvaro

Alvaro Morata do që të marri me vete edhe ish-shokun e tij në Londër Alvaro Morata ka bërë përshtypje pas lëvizjes së tij prej 70 milionë paund nga kampionët e La Ligas. Ish-sulmuesi i J
Alvaro Morata jep sinjalin e kalimit të Neymarit tek Reali Sipas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar mund të bashkohet me Real Madridin, por d
Morata zgjedh numrin e fanellës te Chelsea Alvaro Morata ka zgjedhur fanellën me numër 9 në Chelsea Skuadra londineze, Chelsea ka njoftuar se sulmuesi spanjoll, A
Erdhi momenti i Alvaro Moratas Pasi përfundoi një lëvizje prej 67 milionë paund nga Real Madrid, Alvaro Morata u bashkua me shokët e tij të ri të Chels
Morata zyrtarisht lojtar i Chelseat Chelsea ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me skuadrën e Real Madridit për transferimin e Alvaro Moratas. Lajmi ës
Belotti, Morata apo Aubameyang? Njëri do të përfundojë në San Siro Milan ka vetëm një dëshirë në këtë merkato dhe ai është një sulmues. Edhe pse Belotti duket favoriti, për të cilin M
Murinho flet për Moratan: Jam i gëzuar kur shikoj evoluimin e tij José Mourinho ka folur edhe për Alvaro Morata pas miqësore kundër Galaxy. "Është një turp, ai është një lojtar i cili
Fassone mendohet dhe vendos, dua vetëm Alvaro Moratan Drejtorët sportiv të Milanit kanë bërë një punë të shkëlqyer këtë merkato vere duke arritur 10 nënshkrime. Sipas Tutt
Bashkëshortja zbulon ekipin e ri të Alvaro Moratës Alice Campello para disa ditësh vendosi që të lidhte jetën me sulmuesin e njohur Alvaro Morata. Bukuroshja italiane së f
Zbuloni mesazhin motives të Alonsos për Alvaro Arbeloa Xavi Alonso ka shkruar një mesazh përish shokun e tij tek Liverpool, Real Madrid dhe kombëtaren spanjolle. Alonso e
Largimi i Ronaldos bllokon kalimin e Moratës te United Largimi i Cristiano Ronaldos i prish shumë punë dhe shokut të skuadrës Alvaro Morata. Ylli portugez deklaroi ditën e dje
Alvaro Morata, lojtari më vendimtar te skuadra e Realit Alvaro Morata është futbollisti më vendimtar në skuadrën e Realit të Madridit. Ish-sulmuesi i Juventusit pasi shkëlqeu n
Bale kthehet nga lëndimi dhe i dhuron fitoren Realit (VIDEO) Real Madridi i Zinedine Zidane nuk gabon. Në xhiron e 22’të të La Ligas, Los Blancos kanë mposhtur Espanyolin me rezulta
Zyrtare/ Alvaro Morata zbulon skuadrën ku dëshiron të luaj Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata që këtë vit u rikthye në Real Madrid nga Juventusi, është emri më i përfolur i këtij af
Reali cakton çmimin për Alvaro Moratën Reali i Madridit dhe Alvaro Morata mund të ndahen sërish. Minutat e pakta gjatë këtij sezoni kanë bërë që "divorci" të b
Zidane flet për të ardhmen e Pepe, Rodriguez dhe Moratës E ardhmja e Pepes dhe e James Rodriguezit ishte tema kryesore e konferencës për shtyp të Zinedine Zidane në prag të përb
Shkodër/ Kapen 107 kg kanabis, arresohen 6 persona. Ja emrat Policia e Shkodrës ka arrestuar 6 persona të cilëve u është sekuestruar 107 kg kanabis. Mësohet se të arrestuarit jan
"Sekreti" i Moratës, ja e dashura që e nxori nga depresioni (FOTO LAJM) Alvaro Morata nuk ishte i vetëm në prezantimin e tij si lojtar i ri i Real Madridit. Tek Alice Campello, e dashura e tij
5 të rinjtë që shpresojnë që të bëjnë pjesë në planet e Zidane (FOTO) Real Madridi ka filluar fazën përgatitore në SHBA, ku me vete ka marrë disa lojtarë rinj. Zinedine Zidane ka folur me
Arsenali çmendet për Moratën, ja sa i ofron Realit dhe lojtarit E ardhmja e Alvaro Morata-s flet gjithmonë dhe më shumë anglisht. Sipas të përditshmes britanike “The Sun”, sulmuesi spa