999 rezultate për

aluizni-t

Procedohet penalisht ish-drejtori i ALUIZNI-t Ish drejtori dhe ish përgjegjësi i ALUIZNI-t në Dibër ëhstë proceduar penalisht. Procedimi ndaj tij ka nizur pasi akuzoh
Procedohet penalisht drejtori i ALUIZNI-t të Elbasanit Policia e shtetit mesditën e sotme ka proceduar penalisht drejtorin e Aluiznit në Elbasan për shpërdorim detyre. Gji
Sekuestrohen 1.5 milion euro ish-drejtorit të ALUIZNI-t Policia e shtetit ka finalizuar me sukses një tjetër operacion për goditjen e krimit ekonomik e financiar. Janë sekue
Largohen dy drejtorët e ALUIZNI-t dhe Hipotekave në Durrës, mësohet kush i zëvendëson Emërohet drejtori i Agjencisë Shtetërore e Kadastrës, Drejtoria Rajonale e Durrësit, LirIdon Pula. Largohen dy drejtu
Policia parandalon vrasjen e drejtorit të Aluizni-t Policia e Kukësit ka arrestuar në flagrancë shtatasin P.H 40 vjeç banues në Kukës dhe i ka sekuestruar armën e gjahut që
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
Tentuan të rrëmbenin vëllain e drejtorit të ALUIZNI-t, merret vendimi për autorët Gjykata e Elbasanit, ka vendosur të lerë në qeli dy të arrestuarit Bexhet Musmuça dhe të dashurën e këtij të fundit,te
Kallëzohen në Prokurori dy ish-Drejtorë të ALUIZNI-t KLSH ka kallëzuar në Prokurori dy ish-drejtorë të ALUIZNI-t në Dibër. TW kallëzuarit janë; një hartograf dhe një juri
Kallëzohen në prokurori ish-drejtori i ALUIZNI-t e 7 zyrtarë KLSH kallëzon në prokurori ish-drejtorin, 2 përgjegjës sektori legalizimi, 3 ish-përgjegjës sektori legalizimi dhe 2 spe
Nis procedim penal për ish-drejtorin e ALUIZNI-t në Durrës Ka nisur procedimi penal për ish-drejtorin e ALUIZNI-t në Durrës, Flamur Gjuzin. Gjykata e Shkallës së Parë ka vendo
U vihet zjarri zyrave të ALUIZNI-t, tentuan të djegin dokumentet me shkelje të punonjësve Një zjarr ka përfshirë vetëm disa minuta më parë zyrat e ALUIZN-it në Fushë Krujë, ndërkohë që njoftimet e para janë se
Skandali me 10 mijë euro, Artan Lame përballë kameras së fshehtë (VIDEO) Në studion e emisionit “Stop” ishte i ftuar kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i cili foli për problemet e institucionit që d
I mashtronte sikur ishte punonjës i ALUIZNI-t, katër persona ranë në grackë 5 vjet vjet burg ka marrë si dnëim një shtetas i cili akuzohet se ka mashtruar katër persona duke u hequr si zyrtar i AL
Artan Lame shkrin zyrën e ALUIZNI-t në Berat, por ja çfarë deklaron pas shkarkimit të drejtorit Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame ka shkrire zyrën e ALUIZNI-t në Berat pas ngjarjes së bujshme me një zonjë të thyer në mosh
Rama merr vendim të prerë: Ja çfarë do të ndodh me drejtorin e ALUIZNI-t në Berat Kryeministri i vendit Edi Rama, përmes një statusi në “Facebook’, ka reaguar lidhur me rastin e 80-vjecares nga Berati e
"Nesër o merr legalizimin zonja, o ikën ti nga zyra...", Rama urdhër të prerë drejtorit të ALUIZNI-t (VIDEO) Një denoncimi live të një 80 vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramën me qytetarë të këtij qyteti, ky i fu
Ky është kandidati për deputet i LSI-së, që Rama përfshiu në “listën e zezë” Mes 100 emrave të publikuar sot nga kryeministri Edi Rama, të cilët janë denoncuar nga qytetarët se kanë abuzuar me post
Pezullohet kreu i ALUIZNI-t në Shkodër Drejtori i ri i ALUIZNI-t ka firmosur udhrin për pezullimin nga detyra të Drejtorit të Drejtorisë së ALUIZNI-t Shkodër,
Panik në zyrat e ALUIZNI-t në Durrës, personat e pranishëm bëhen për spital Ne zyrat e ALUIZNI-n ne Durrës personat e pranishëm kane ndjere një arome mbytës. Si pasoje ata kane shfaqur probleme
Gjykata lë në burg ish drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI