E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

altini

U paralizua 20 vite më parë dhe tërmeti e la pa shtëpi, Lila i bën surprizën e madhe futbollistit legjendar Secili nga ne gjithmonë ka pasur në fëmijëri një idhull që e ka frymëzuar të cilit ka dashur t’i ngjajë, që të bëhet si
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup
Aktori i njohur i kthehet Jul Dedës pasi shau Altin Bashën Kanë kaluar vetëm pak ditë që nga kritika publike e Jul Dedës ndaj regjizorit të Portokallisë Altin Bashës. Ai ka faj
"Të fala nga Altini", arrestohet kavajsi që donte të blinte votën Policia e Kavajës ka ndalur shtetasit Daut Abdulla Xeka, banues në fshatin Luz i Vogël, sepse shtetasi Sherbet Izet Xeka
Dashuria e "ndaluar" e vëllait të Pandeli Majkos me kosovaren e bukur (FOTO LAJM) Dasma e vëllait të Pandeli Majkos ka qënë një ndër dasmat më të komentuara të asaj kohe. Një dasëm që bashkonte Shqipëri
"Banditi" shqiptar i Audit që terrorizoi Italinë: Kam frikë... 20-vjeçari shqiptar Altin Paloka ka treguar për mediat italiane se ka një javë që ai vetë dhe familja e tij ishin shqetë
Juliana Pasha drejt Greqisë për të pushuar Juliana Pasha ka startuar pushimet, pas një sezoni të ngarkuar me punë dhe projekte. Çifti i martuar prej vitesh, Juli d