999 rezultate për

altin

Kujtim Gjuzi: I kam dhënë vendit 4 fëmijë, shko martohu njëherë! Kujtim Gjuzi, Kryetari i Partisë Konservatore është kthyer në një ndër figurat politike më të komentuara në media, shumi
Shumë thjesht, si të dalloni mjaltin e vërtetë nga ai me përzierës Ju ka ndodhur të gjithëve që përpara se të blini një vazo me mjaltë, të keni pyetur nëse është 100 përqind i tillë apo j
Si ta dallojmë mjaltin e vërtetë nga ai i rremi Mjalti, ai i miri, organiku dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët. Ky nektar
Vjedhja e targave, kolaudimi dhe si u vëzhgua deri në ekzekutim Santjago Malko Pas vrasjes së Santiago Malkos, kamerat e sigurisë kanë hedhur dritë mbi dinamikën e ndjekjes së tij këmba-këmbës nga dy
Gjykata e Strasburgut kërkon të dhëna për të shkarkuarit nga Vettingu Plot 15 pjestarë të sistemit të drejtësisë kanë depozituar çështjet e tyre në Gjykatën e Srtrasburgut pas skualifikimit
Armiq të Altin Dardhës: Krimet e tmerrshme të bandës së Byniamin Hajros që u ekstradua dje Wshtë ekstraduar nga Gjermania Byniamin Hajro, njëri prej pjestarëve të bandave të tmerrshme të Beratit. Hajro akuzohet
Altin Dumani, i pari në listë për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur sot konfirmimin në detyrë të Altin Dumanit, duke u renditur kështu i pari
Rama përmend regjisorin e njohur: Qartë dhe shqip, duhet një godinë e re Kryeministri Edi Rama vazhdon të postojë opinonet e artistëve të cilët janë dakord me ngritjen e një godine të re për Te
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
Nuk kaloi vettingun, Altina Xhoxhaj ankohet në Strasburg Ish-anëtarja e Gjykatës Kushtetuese, Altina Xhoxhaj, e cila u shkarkua nga vettingu ka bërë ankesë në Gjykatën e Strasbu
Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Zbardho dhëmbët me produkte shtëpie Për tu dukur i bukur rëndësi të jashtëzakonshme kanë edhe dhëmbët. E kjo rëndësi vërehet në kujdesin e tyre, duke i pas
Mos e ndani mjaltin dhe limonin në këto ditë virozash Prindërit i trajtojnë fëmijët që kanë kollë me shurup, në vend të trajtimit “tradicional” me mjaltë e limon, thonë dokto
Ky është Altin Koçi, 45-vjeçari që shiste drogë në gjimnazet e Tiranës Së fundmi është siguruar fotoja e 45-vjeçarit Altin Koçi, i arrestuar më 15 Mars si kreu i një grupi që shpërndante dro
Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup
Vrasja për një parkim në Korçë, vetëdorëzohet në polici autori Muaj pas vrasjes, autori i vrasjes që tronditi Korcën është vetëdorëzuar në polici. Autori i vrasjes së Altin Balliut
I hodhi kovën me ujë, aktori tregon sherrin me Altin Bashën Në një ndër rubrikat e “Sekretet e Portokallisë”, ajo e nostalgjisë, aktori Rezart Veleshnja ka treguar si nisi bashkëpu
Altin Dardha, i frikshmi i '97 që vrau 300 veta për babain Altin Dardha ishte një djalosh, që i futi tmerrin Beratit dhe nuk kurseu askënd që i doli përpara. Gjykata e Tiranës
Mos e ndani mjaltin dhe limonin në këto ditë të ftohta, largojnë kollën Prindërit i trajtojnë fëmijët që kanë kollë me shurup, në vend të trajtimit “tradicional” me mjaltë e limon, thonë dokto
Plas “sherri” mes Altin Bashës dhe Laert Vasilit: O zëdhënës i qeverisë Një debat ka shpërthyer mes dy regjisorëve Altin Basha dhe Laert Vasili. Ata janë përplasur dhe kanë hedhur shumë aku