999 rezultate për

alternative

Punimet te ish-sheshi Shqiponja: Rrugët ku duhet të kaloni për të shmangur trafikun në ditët në vijim Policia rrugore ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë drejtuesit e automjeteve për shmangien e trafikut si pa
Rama nuk pyet për BE-në: S'do presim ata, kemi tregun arab dhe turk si alternativë Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në Korçë, kryeministri Edi Rama tha se proceset e shtetbërjes ende sot duan kohën e t
Lazim Destani kandidat i Aleancës dhe Alternativës për kryetar komune në Tetovë? Teksa po afrohet fundi i këtij mandati të kryetarëve të komunave po shtohen zërat për kandidatë të mundshëm në zgjedhjet
Në krah të Ramës apo të Bashës? Jozefina Topalli surprizon me përgjigjen Kryetarja e Partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli tha se mandatet e fituara nga zgjedhjet e 25 prillit nga kjo
"Nuk kemi alternativë tjetër përveç rrugës evropiane", Zaev: Të sigurt në identitetin maqedonas Të sigurt në identitetin maqedonas do t’i lëvizim gjërat, porositi kryeministri Zoran Zaevi në publikimin në Fejsbuk, pa
BE: Kosova duhet ta kuptojë se dialogu nuk ka alternativë Bashkimi Evropian ka kërkuar nga Kosova dhe Serbia vazhdimin e dialogut dhe arritjen e kompromisit. Dialogu mes Kosov
Ndalohet kalimi te "Shqiponja", si devijohet trafiku dhe rrugët alternative për të hyrë e dalë nga Tirana Rrethrrotullimi i doganës, apo siç e mori emrin së fundmi “Sheshi Shqiponja”, pas heqjes së simbolit kombëtar, tanimë nu
Kurti takon komisionerin Varhelyi: Kosova nuk dëshiron alternativë tjetër përveç BE Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur sot në një takim Komisionerin e Bashkimit Evropian për Fqinjësi
Fuga: 30 propozime alternative për ta nxjerrë ekonominë nga mizerja Nga Artan Fuga 1. Ekonominë shqiptare e ka shkatërruar tej-popullimi i disa qyteteve kryesore, kryesisht i Tir
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
Trafiku i rënduar, Policia tregon rrugët alternative Kjo e diel ka sjellë trafik të rënduar në rrugët kryesor në vend, si pasojë e dyndjes së qytetarëve në zonat bregdetare,
20 gjëra që mund të bësh në vend që të shpenzosh para Në mënyrë të veçantë, vera kërkon një dorë të mirë të ardhurash për t'u shijuar siç e meriton, por ky vit ishte mjaft su
BDI shkund partitë edhe në anketën e re, lë prapa ASH, Alternativën dhe PDSH (FOTO LAJM) Koalicioni LSDM-BESA me 23.5 për qind dhe Bashkimi Demokratik për Integrim me 6.4 për qind radhiten të parat me mbështet
KORONAVIRUSI/ Dorezat e dyerve nuk do të jenë më njësoj (FOTO LAJM) Telefonat celularë, butonat e ashensorit por mbi të gjitha dorezat e dyerve: këto janë sipërfaqet më të ekspozuara ndaj
Barcelona interesohet për portierin e Ajax Edhe pse Ter Stegen është duke kaluar një formë fantastike dhe një është një garanci për portën e Barcelonës, "katalanas
COVID-19 në burgjet shqiptare? Gjonaj tregon kategoritë që mund të preken nga amnistia Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj nisur nga situata e krijuar në vend për shkak të pandemisë COVID-19, i ka drejtuar
Vuçiç i prerë me serbët: Vetëm lufta është alternativë por ne nuk e duam Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi sot, pas vizitës në një institucion shëndetësor të Beogradit, se Serbia
Vuçiç: Alternativë do të ishte lufta, por nuk do t’i mbijetonim Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se Serbia nuk do t’i mbijetonte një lufte të re dhe për këtë arsye
3 mitet që besojnë të gjithë, mjekët flasin për arsyet e vërteta që nuk mbeteni shtatzënë Me kaq shumë materiale që kemi lexuar për temën e shtatzënisë, shumë prej tyre në mënyrë të pashmangshme janë të informu
Benitez alternativë për Arsenalin dhe West Hamin, por s’e lejon klauzola Rafa Benitez mund të rikthehet së shpejti në Premier League, pasi është shënjestruar nga Arsenali dhe West Hami për stol