999 rezultate për

alonso

Bayerni i pamëshirshëm ndaj Werderit (VIDEO) Bayern Munich ka mundur Werder Bremenin në ndeshjen hapëse të sezonit të ri në Bundesligan gjermane me rezultat të thell
Bayern shënon kundër Atleticos Bayern ka shënuar golin e parë në "Alianz Arena" kundër Atletico Madrid. Shënues i golit ishte Alonso. Ai shënoi n
Bukuroshja spanjolle tradhton Alonson (FOTO LAJM) Fernando Alonso nuk po përjeton qetësi shpirtërore jashtë pistës. Piloti spanjoll u duke se do të niste një histori dash
Kjo është super bukuroshja e Fernando Alonsos (FOTO LAJM) Fernando Alonso ka arritur të rikuperohet në kohë rekord dhe mediat spanjolle aludojnë se sekreti për këtë është bukuros
Alonso shpëton pas këtij aksidenti të tmerrshëm (FOTO & VIDEO) Fernando Alonso ka pësuar një aksident të tmerrshëm në garën e Australisë. Është një mrekulli, që spanjolli shpëtoi i pa
Nga e dashura e Alonsos te ish-i i Hamilton, ja bukuroshet e Formula 1 (FOTO LAJM) Këtë javë starton nga Australia kampionati më i bukur i automobilizmit në botë, Formula 1. Ndërsa të gjithë janë të u
Ditë të këqija për Alonson, ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Fernando Alonso dhe modelja spanjolle, Lara Alvarez i kanë dhënë fund historisë së tyre edhe pse në mediat rozë ishte pë
Morata: Te Reali isha kamerieri i Xabi Alonsos Sfida Juventus-Bayer po afron, teksa kjo do ndeshje do të jetë e veçantë për Alvaro Moratën, i cili do të ketë përballë
Alonson e ka marrë malli për Real Madridin Xabi Alonso ka shprehur se sa shumë i mungon ekipi i Real Madridit dhe sa dashuri ka për të. Mesfushori spanjoll, Xab
Xabi: Guardiola dhe Mourinho janë të ngjashëm Më shumë të ngjashëm se të ndryshëm. Të tillë janë në sytë e mesfushorit të Bayern Munchen Xabi Alonso, dy trajnerët Pep
Arsenali kërkon një nga vëllezërit Xhaka Arsenal kërkon yllin e Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka. Agjentët e ekipit e panë në Champions League në barazimin
Xhaka zëvendëson Alonson te Bayerni Granit Xhaka mund të transferohet te Bayerni i Mynihut në merkaton e verës, e këtë e raporton prestigjozja gjerman “Bil
Alonso ekzekuton goditjen më të shëmtuar të dënimit (VIDEO) Xabi Alonso ka bërë ekzekutimin e një goditje nga këndi, në mënyrën më të keqe që është parë ndonjëherë. Episodi ka n
Mascherano dhe Alonso nën hetim Xabi Alonso dhe Javier Mascherano janë duke u hetuar lidhur me mashtrime në taksa. Alonso po hetohet për vitin 2010
Vidal lë kombëtaren nga sëmundja e djalit Teksa shijonte rikthimin e tij në Kili, Arturo Vidal dje mori një lajm shumë të keq, që e bëri t’i ndryshonte tërësisht
Alonso inauguron muzeun personal (FOTO LAJM) Edhe pse ky vit nuk ka qenë shumë i mirë për pilotin spanjoll të Mclarenit, Fernando Alonso ai gjen kohë për vehten e ti
Aksident i frikshëm në F1, përplasen Alonso dhe Raikkonen (VIDEO) Piloti spanjoll, Fernando Alonso, ka shkaktuar një aksident të frikshëm sot në Çmimin e Madh të Austrisë. Alonso dhe
Alonso largohet nga Bayerni, gati kalimi te ... Largimi i mundshëm i Andrea Pirlos në fund të sezonit, ka bërë që bardhezinjtë të hidhen në merkato në kërkim të zëvendë
Alonso te Juventusi, Pirlo përfundon te Liverpooli Pas përfundimit të këtij sezoni duket se do të ketë disa lëvizje të bujshme në merkato. Sipas gazetës britanike “Daily E
Xabi: Guardiola dhe Mourinho, liderë të mëdhenj Xabi Alonso dhe Jose Mourinho janë që të dy liderë të mëdhenj. Ky është mendimi i mesfushorit Xabi Alonso, i cili ka pas