999 rezultate për

alonso

Formacionet zyrtare: Chelsea - Arsenal Chelsea dhe Arsenali përballen sonte në "Stamford Bridge" për gjysmë-finalen e Carabao Cup. Blutë e Londrës duan një
Chelsea kalon në avantazh kundër Arsenalit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar golin e epërsisë është mbrojtës
Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge". Golat për Blutë e Londrës
Blutë e Londrës shënojnë edhe golin e dytë ndaj Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Brightonit në "Stamford Bridge" Është mbrojtësi, Marcos Alonso ai që ka dy
Alonso tregon si e planifikonte me Mourinhon dhe Ramosin ndaljen e Messit Xabi Alonso ka dhënë një intervistë për ‘Ecos del Balon’ në të cilën ka folur për kohën që kishte kaluar me Jose Mourinh
Hamilton përgatit të ardhmen kur të largohet nga Formula 1 Lewis Hamilton po mendon për të ardhmen, pasi të jetë pensionuar nga Formula 1. Britaniku 4 herë kampion bote, Lewis
Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve Ka
Alonso: Realit i pëqejnë sfidat e mëdha ​Xabi Alonso ka folur për ndeshjen ndaj Real Madridit dhe PSG-së në Ligën e Kampionëve Ish-mesfushori spanjoll,
Alonso: Përveç klubeve ku kam luajtur, më pëlqen të shoh Cityn, Chelsean dhe Napolin Ish-futbollisti i Real Madridit, Xabi Alonso ka treguar se përveç skuadrave ku ka luajtur, ai ndjek edhe ndeshjet e tre
Xabi Alonso i sigurtë: Koha që Barcelona të lëshojë pikë ka ardhur, ja se ku Koke dhe Xabi Alonso ishin protagonistët e prezentimit të rikthimit të takave Predator të Adidas. Ish mesfushori Madrile
Fernando Alonso zgjedh më të mirin midis Ronaldos dhe Messit Fernando Alonso ka gjetur kohën të flasë edhe për futbollin edhe pse ndodhet i fokuasuar në Brazil. Mes Messit dhe Ro
Pas çmimi i Madh i Malajzisë, Sebastian Vettel replika me Alonson Çmimi i Madh i Malajzisë në Formula 1 këtë fundjavë rezultoi pozitiv për Sebastian Vettel për faktin se gjermani u nis n
Conte rikthehet në Champions, ky do jetë formacioni i tij kundër Qarabag Chelsea dhe Conte i është kthyer Ligës së Kampionëve pas një viti mungese. Stamford Bridge i Bluve do të pres Qarabag
Chelsea mposht Tottenhamin (VIDEO) Chelsea ka arritur fitoren e parë në Premierligë për sezonin 2017/18, pasi e mposhti 2:1 Tottenhamin në “Wembley”. Në
Zbuloni mesazhin motives të Alonsos për Alvaro Arbeloa Xavi Alonso ka shkruar një mesazh përish shokun e tij tek Liverpool, Real Madrid dhe kombëtaren spanjolle. Alonso e
Bayerni befason Juven, shumë pranë blerjes së ... Bayerni i Mynihut e ka gjetur zëvendësuesin e Xabi Alonsos. Bëhet fjalë për Tolisson e Lyonit, i cili ka zhvilluar një s
Bayerni gjen pasuesin e Xabi Alonsos, e kërkon gjysma e Europës (FOTO) Xabi Alonso në fund të këtij sezoni i dha lamtumirën Bayernit duke lënë një hapësirë të madhe në mesfushë. Gjithsesi klu
Pamjet emocionuese, i jepet lamtumira Lahm dhe Alonsos (FOTO LAJM) Mbrojtësi Philipp Lahm dhe mesfushori Xabi Alonso po zhvillojnë ndeshjen e fundit në karrierë. Para se të niste ndesh
Emocione tek Bayern, Lahm, Alonso dhe Starke bëjnë stërvitjen e fundit (VIDEO) Ishte vërtetë emocionuese ajo që ndodhi mesditën e sotme në ambientet stërvitore të gjigantëve të Bayern Munich. Phi
Barcelona kërkon me ngulm mbrojtësin e Chelsea-t Barcelona bënë 26-vjeçarin e Chelsea, Marcos Alonso, një nga prioritet e merkatos së verës. Mbrojtësi konsiderohet n