999 rezultate për

alonso

Aksident spektakolar në Rally Dakar, protagonist dy herë kampioni i F1 (VIDEO) Dy herë kampioni i Botës në Formula 1, Fernando Alonso ka kaluar një moment frike në garën Rally. Teksa po drejtonte
Chelsea në pritje të ofertës më të mirë për Alonson Ditët e Marcos Alonso në Chelsea duket se janë të numëruara Siç raporton The Telegraph, Chelsea janë të hapur për të
Interi heq dorë nga Florenzi, ka dy objetiva të tjerë Interi është tërhequr në garën për firmën e Alessandro Florenzi në merkaton e janarit, raporton Tuttosport. Zikaltërit e
Xabi Alonso zgjedh trajnerin më të mirë të vitit Xabi Alonso ka patur fatin të punojë me disa trajnerë të jashtëzakonshëm gjatë karrierës së tij. I pyetur se cili tra
Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals
Zyrtare: Xabi Alonso merr drejtimin e skuadrës së njohur spanjolle Ish-futbollisti i Liverpool, Real Madrid dhe Bayern Munchen, Xabi Alonso nga sot ka marrë detyren e trajnerit. Ai do
Ish e dashura e Alonsos, "bombastike' në Instagram (FOTO LAJM) Ish e dashura e pilotit Fernando Alonso, Viki Odintcova është njëra prej modeleve ruse që po i dominojnë rrjetet sociale
Ish e dashura e Fernando Alonsos, shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet e shumta ruse, që po dominojnë rrjetet sociale, ku postojnë vazhdimisht foto mjaft
Alonso nuk di të ndalet, tenton të garojë në Rally Daker Ka fituar 2 tituj kampionë bote në Formula 1, më pas garën 24 orëshe të La Mansh dhe së fundi atë të Daytona. Megjithatë
Ish-ylli i Real-it mund të dënohet me tetë vite burg Ish-mesfushori i Real Madridit dhe Liverpoolit, Xabi Alonso, do të dëshmojë më 22 janar në procesin gjyqësor ndaj tij, k
Xabi Alonso rrezikon 5 vite burg Xabi Alonso është në luftë të vazhdueshme me tatimet në Spanjë. Ai në fakt ka të njëjtin problem që kanë edhe futbollist
Alonso: Chelsea është ende në garë për titullin e Premier Leagues Mbrojtësi spanjoll i Chelseat, Marcos Alonso, insiston se Chelsea është ende në garë për ta fituar titullin e Premier Le
Ylli i Chelseat rinovon për pesë vite me londinezët Me trajnerin Mauricio Sarri në pankinë, skuadra e Chelsea po kalon një moment mjaft të mirë. Drejtuesit e klubit londine
Crouch po i turpëron të gjithë, tani e ka me gruan e Alonso-s Peter Crouch po shkakton shumë polemika në librin që ka botuar "Si të bëhesh futbollist". Ditët e fundit është bërë
Hazard dyfishon shifrat për Chelsean (VIDEO) Eden Hazard ka shënuar edhe golin e dytë për Chelsean. Goli i Hazard erdhi në minutën e 85'. Pas një kombinimi t
Aksident i frikshëm i Alonsos, makina e tij fluturon në ajër (VIDEO) Gara e Çmimit të Madh të Belgjikës në Formula 1 nuk ka shkuar ashtu siç pritej pasi që në kthesën e parë është shkaktuar
Chelsea refuzon ofertën e top-klubit evropian për Alonson Ai ka kontratë deri më 2021 dhe Chelsea e konsideron të pashitshëm. Sipas “Marcas”, Chelsea i ka thënë “jo” ofertës së
Dëshpërohen klubet spanjolle, Chelsea "blindon" lojtarin Merkatoja ende nuk është mbyllur në kampionatin spanjoll dhe mesa duket klubet e kësaj lige do të jenë aktive deri në d
Kampioni i botës tregon arsyen e largimit nga Formula 1 Fernando Alonso ka vendosur të largohet nga Formula 1, ku u shpall dy herë kampion bote. Pas këtij vendimi të papritu