999 rezultate për

almira

Tifozët të papërmbajtshëm, i djegin makinën presidentit të klubit Tifozët e futbollit të klubit argjentinas, Almirante janë zemëruar tej mase me rezultatet e dobëta të skuadrës këto kohë
Edhe në Dibër kryeson PS, PDIU vazhdon "luftën" për mandat Në qarkun e Dibrës janë nurmëruar 97 kuti nga 256. Sipas të dhënave të para PS rezulton me më shumë vota 38.91% ndër
Numërohen 60 nga 259 kuti në Dibër, vazhdon kryesimin PS Nga numërimi i 60 kutive nga 259 gjithsej ne qarkun e Dibrës, PS rezulton partia me më shume vota. Rezultati deri tan
Protesta e opozitës, Berisha: Durrësi po shkatërrohet njësoj si Palmira nga ISIS-i Ditën e sotme para kryeministrisë vazhdon protesta e Partisë Demokratike në ditën e 6-të të saj ku ish kryeministri Sali
Shkatërrimi i Palmiras nga ISIS, ja çfarë ka mbetur nga monumentet e lashta (VIDEO) Ministria ruse e Mbrojtjes ka publikuar një video e cila paraqet shkatërrimin e monumenteve të lashta të Palmiras nga mi
ISIS vijon masakrën, shkatërron një pjesë e amfiteatrit romak në Palmira Antarët e shtetit të vetëshpallur islamik ISIS, kanë shkatërruar një pjesë të amfiteatrit romak në qytetin e lashtë të P
Pentagoni: Do t’i sulmojmë depot tona ushtarake që na i ka marrë ISIS në Palmira Pentagoni ka njoftuar se mund të sulmojë armatimin që grupi Shteti Islamik ka konfiskuar kur e rimori nën kontroll qytet
Assad: Palmira tregon suksesin e ushtrisë kundër terrorizmit Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, ka thënë se rikthimi i qytetit të Palmirës nën kontrollin e forcave qeveritare tre
Ja si duket Palmira pas largimit të luftëtarëve të ISIS (VIDEO) Ushtria siriane dhe militantët e ISIS vazhdojnë të zhvillojnë beteja të ashpra në periferi të qytetit Palmyra. Sipas
ISIS ekzekuton 400 persona, mes të cilëve gra dhe fëmijë Organizata terroriste ISIS ka ekzekutuar rreth 400 persona, mes të cilëve gra dhe fëmijë në qytetin antik të Palmiras në