999 rezultate për

alma

Prindi saudit: Ndaleni Iranin ose do përballeni me çmime të larta të naftës Princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka paralajmëruar se çmimi i naftës mund të arrijë një shkallë të paimagji
Princi Bin Salman pranon fajin: Eleminimi i gazetarit Khashoggi, përgjegjësi e imja Princi i Arabisë Saudite, Muhammed Bin Salman ka marrë përsipër përgjegjësinë në vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khash
Mësuesja e internimit kishte të drejtë: "Mëso sa të duash, kazma të pret" (FOTO LAJM) Historia e internimit dhe përndjekjes së Alma Liços, mbesës së Muamer Liços, të diplomuar në Harvard dhe të pushkatuar n
Mes palmave, bikinit dhe diellit: Vajza e ish-deputetes së PD e "djeg" në jug (FOTO LAJM) Vajza e ish-deuptetes së PD është kthyer ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale duke fituar kështu edhe
U shfrytëzua si prostitutë tani vuan nga kanceri, shqiptarja kërkon nënshtetësi italiane Emigrantja shqiptare Alma Sejdini që prej shumë vitesh jeton në Leçe të Italisë, e ku të gjithë e njohin me emrin Adelin
Shkarkohet komandanti i Forcave Detare Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shkarkimin e Komandantit të Forcave Detare, Gjeneral Major Ylber Dogjani. Vendimi p
Vdes Alma Pirra, viktimë e shpërthimit të bombulës në ish-Bllok Në datën 16 të muajit korrik, një shpërthim i fuqishëm tronditi zonën e ish-bllokut në kryeqytet. Si pasojë e shpërt
Përfundon numërimi i votave në bashkinë e Përmetit, njihuni me mësuesen që u bë kryebashkiake Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Bashkinë e Përmetit ku kandidonte e vetme kandidatja e PS-së, Alma Hoxha
Hyri në provim vetëm 30 minuta pasi solli në jetë djalin e saj Almaz Derese, 21 vjeçare, nga Metu në Etiopinë perëndimore, kishte shpresuar të kryente testet para lindjes së saj, por
Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
Mbreti Saudit: Irani po cënon sigurinë botërore Mbreti i Arabisë Saudite, Salman bin Abdulaziz, ka thënë se sulmet ndaj burimeve të naftës muajin e kaluar janë kërcënim
Komuna e Ohrit ka filluar me çrrënjosjen e Palmave të Gruevskit ( VIDEO) Në Ohër sot ka filluar largimi i të gjitha palmave të cilat ishin mbjellur në lokacione të ndryshme përgjatë Liqenit të
Tragjike në Tiranë, vajza vetëhelmohet pas refuzimit që i bëri i dashuri Një vajzë nga Tirana ka vendosur të vëtëflijohet për dashurinë e pamundur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë, tre
Kapet në Elbasan i riu me para false e me kanabis Policia e Elbasanit ditwn e sotme ka finalizuar operacionin "Palma" ku nw pranga ka rwnw njw 28-vjeçar tw cilit i janw g
Keidi Bare i pafat kundër Las Palmas Pas 4 paraqitjesh mjaft të mira në kampionat me fanellën e Malagas, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është braktisur
Fidan Aliti tregon arsyen përse zgjodhi Kalmarin Fidan Aliti është prezantuar zyrtarsisht tek skuadra e Kalmarit në kampionatin suedez, teksa u largua nga ekipi i Skënde
Nantes i kërkoi paratë për Sala, kundërpërgjigjet drejtori i Cardiff Mehmet Dalman drejtori i skuadrës së Cardiffit ka deklaruar se klubi i tij ende nuk ka paguar shumën për Emiliano Sala.
Zyrtare: Fidan Aliti transferohet në Suedi Fidan Aliti është zyrtarisht pjesë e Kalmarit në kampionatin suedez. Ish-mbrojtësi i Skënderbeut, kaloi me sukses vizita
Satta-Palmas, dora rrëshqet pa dashje në një vend delikat (FOTO LAJM) Mbrëmje gala për Melissa Sattan, bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos, Kevin Prince Boateng, dhe Giorgia Palmas, të
Alarm për puç në Arabinë Saudite, ushtria mësyn kryeqytetin Mediet saudite kanë thënë se princi Mohammed bin Salman e ka vënë ushtrinë në gjendje gatishmërie, pas thashethemeve se