999 rezultate për

allowscriptaccess

Bogdani hakmerret ndaj Cezenës (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Erjon Bogdani ka shënuar edhe gjatë kësaj jave në përballjen me skuadrën e Cezenës. Ai
Ringjallet Interi (VIDEO) Inter jep shenja jete përmes fitores së shënuar sonte pas shtatë disfatave. Në takimin e zhvilluar të premten mbrëma, In
Eliminohen kryelartë (VIDEO) Arsenali është eliminuar nga Liga e Kampionëve edhe pse mposhti Milanin në takimin e zhvilluar të martën mbrëma në Emira
Marseille më në fund i bën gol Interit (VIDEO) Fitore minimale por shumë e rëndësishme e skuadrës së Marseille, në takimin e parë të 1/8-ës së finales së Ligës së Kamp
Konferenca e 3-të vjetore e Neptun (LIVE) Kompania Neptun po zhvillon në këto momente Konferencën e 3-të vjetore. Portali Albeu po transmeton drejtpëdrejt nga int
FIFA: Tre golat më të bukur të 2011-s (VIDEO) Futbollisti i talentuar brazilian, Neymar, i cili luan për skuadrën e Santosit ka fituar çmimin për golin më të mirë të
Serie A, Milan dhe Juve me hap kryesuesi (VIDEO) Milani ka mposhtur sot Atalantan, në fushën e kësaj të fundit dhe është ngjitur në krye të Serisë A me 37 pikë. Kuqezinj
Edhe City pëson humbje (VIDEO) Pas humbjes së djeshme të United nga Blackburni dhe Chelseat nga Aston Villa, të njëjtin fat përjetoi sot edhe Mancheste
Si mbrohet numri një i globit (VIDEO) Edhe pse nuk dalin gjithmonë në skenë dhe publikisht Agjensia e Inteligjencës Amerikane ose siç e njohim me inicialet CI
Premier League, United mposht QPR (VIDEO) Manchester United ka fituar pastër 0-2 ndeshjen e përfunduar pak minuta më parë përballë Queens Park Rangers. Goli i
Të rinjtë e Realit mposhtin të rinjtë e Ajaxit (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtur me rezultat 0-3 skuadrën e Ajaxit, në një ndeshje në të cilën arbitri anulloi dy gola holla
City fiton, por Napoli kualifikohet (VIDEO) Edhe përkundër fitores kundër Bayern Munichut me rezultat 2-0, Manchester City nuk ka arritur të kualifikohet për fazat
Vazhdon Chelsea (VIDEO) Fitore bindëse e Chelseat në ndeshjen vendimtare ndaj Valencias, duke siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt
Rezultatet e ndeshjeve të Europa League (VIDEO) Skuadra e Sporting Lisbone ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të garave në Ligën Europa, pasi të enjten mbrëma m
Liverpool-City barazim, Balotelli mërzit Mancinin (VIDEO) Kryendeshja e Premier League, Liverpool-Manchester City përfundon në barazim 1-1. Ndeshja që sapo u mbyll nuk dha asnjë
Kjo është Barcelona (VIDEO) Barcelona mposht në mënyrë spektakolare Milanin në San Siro duke treguar edhe një herë se është më e mira në kontinent.
Grupi C, barazon United (VIDEO) Në ndeshjet e Grupit C të Ligës së Kampionëve, Manchester United ka barazuar në Old Trafford në përballjen me Benfican,
Inter barazon por mbetet lider (VIDEO) Vetëm barazim me rezultat 1-1 i Interit në ndeshjet e të martës mbrëma ndaj skuadrës turke Trabzonspor në Turqi. Por edh
Bind Juventus, ndalet Udinese (VIDEO) Përfundojnë gjashtë sfidat e drekës në Serie A, ku spikasin fitorja e pastër e Juventus ndaj Palermos, humbja e Udineses
Barcelona sonte “rrëshqiti” mjaftueshëm (VIDEO) Një lojë interesante por ku mungoi loja e bukur e Barcelonës, ndoshta për faj të reshjeve të dendura që vazhduan gjatë t