999 rezultate për

allowfullscreen

Ndeshja përfundoi me fitoren e Shqipërisë, por a e patë si e "dogjën" Oriola dhe Kejvina? (VIDEO) Ditën e djeshme në “Elbasan Arena” u mbajt ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Islandë. Ndeshja përfundoi me rezultatin 4-
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
Shpresat barazojnë rezultatit përballë Andorras (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare U21 ka arritur të gjejë golin e barazimit pak nga fillimi i pjesës së dytë pikërisht në minutën e 5
Turqia shënon 2 gola në 2 minuta përballë Moldavisë (VIDEO) Turqia ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Moldavisë duke gjetur qetësinë e rezultatit që në pjesën e parë në stadiumin "
Gjermania fitore para Kupës së Botës, shkëlqen Neuer (VIDEO) Gjermania ka fituar me vështirësi në miqësoren përballë Arabisë Sauditë e cila vlen për këtë fazë përgatitore disa ditë
Këngëtari i "Gangam Style" rikthehet fuqishëm me dy këngë brenda një dite (VIDEO) Ju kujtohet kënga e famshme "Gangam style" e PSY e cila thyeu rrjetin me suksesin botëror, duke u klikuar mbi nje miliar
Kupa e Shqipërisë/ Osmani bën Salihin, Tafili nderon Vllazninë (VIDEO) Laçi nuk ka mundur të bëjë surprizën në sfidën e parë, pasi ka barazuar 1-1 me Skënderbeun në sfidën e aprë çerekfinale.
Luftëtari shokon Partizanin, Daja debuton me fitore te Skënderbeu (VIDEO) Faza e tretë e Superiores nis me një surprizë të madhe. Partizani ka pësuar një humbje befasuese ndaj Luftëtarit në Gjir
Goli i Vitit në Spanjë, ja tre finalistët (VIDEO) Liga Profesionale e Futbollit të Spanjës (LFP) ka dominuar Giovani dos Santos, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo për go
Turqia në flakë, 30 të vrarë, protestuesit duan të sulmohet ISIS (FOTO - VIDEO) Në Turqi kanë shpërthyer protesta masive, pasi kërkohet nga qeveria të godasë ISIS-in në qytetin e banuar nga kurdët, në
Ja si dukej Londra para një shekulli (VIDEO) A mund ta imagjinoni dot sesi ka qenë jeta në Londër përpara 100 vitesh? Për ta parë atë, duhet të shikoni këtë video
Serbi kërcënon shqiptarët në Ulqin (VIDEO) Serbët duket "se e kanë akoma "problem" faktin se Kosova është tanimë shtet i pavarur. Një serb, në një lokal në Ulqi
Mata, Cesc e Xavi, golazo në stërvitje (VIDEO) Juan Mata vazhdon të tregojë aftësitë e tij në publik. Fantazisti i Manchester United ka shënuar një golazo në stërvitje
Haradinaj ‘kopjon’ Obamën (VIDEO) Shpesh politikanët shqiptarë inspirohen nga kolegët e tyre të huaj për spotet publicitare që ata realizojnë gjatë fushat
Boshnjakët i përgjigjen Van Damm-it (VIDEO) Të rinjtë boshnjakë që shihni në videon më lartë kërkojnë të imitojnë reklamën e aktorit të arteve marciale Jean-Claude
Barcelona në gjysmëfinale (VIDEO) Barcelona ka eliminuar Milanin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e kthimit të zhvilluar të martën mbrëm
Bilbao shkatërron Schalken (VIDEO) Pas eliminimit të Manchester Unitedit, Athletic Bilbao vazhdon sërish me fitore në Europa League. Spanjollët e drejtuar
Fiton Arsenali, mposhtet Liverpooli (VIDEO) Përveç City-t, edhe Arsenali ka shënuar fitore minimale në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrëma në Goodison Park kundë
Momentet më tragjike të futbollit (VIDEO-FOTO) Ngjarja tragjike dhe tronditëse që ndodhi ditën e shtunë gjatë ndeshjes së FA Cup mes Tottenham dhe Bolton ku lojtari i