999 rezultate për

allow

Të vrarë dhe të plagosur, festa e Halloween-it në SHBA kthehet në "luftë" Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur në një festë Halloween-i në afërsi të San Fran
Ëmbëlsira për në fund, shikoni si u transformua familja Beckham për Halloween (FOTO LAJM) Ata gjithmonë përpiqen të sjellin diçka të veçantë për Halloëeen dhe ia dolën edhe këtë vit. Familja Beckham e festoi
Kërkonte biskota nëpër dyer për Halloween, qëllohet 7-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Chicago, SHBA. Gjatë mbrëmjes së Halloween, një vajzë 7 vjeçe ba
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM) Kostumet e Halloëeen-it janë të predispozuara për të qenë të frikshme, por këto kostume janë me të vërtetë shokuese!
Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
Me këtë pamje shokuese, Heidi Klum meriton titullin "Mbretëresha e Halloween" (FOTO LAJM) Në rast se nuk e dini, po jua themi ne: Heidi Klum e dashuron festën e Halloëeen-it. Ajo jo vetëm që e merr shumë ser
Police dhe lepurushe joshëse, si u festua Halloween në Tiranë (FOTO LAJM) Mbrëmë kryeqyteti kishte marrë ngjyrat e një qyteti fantazmë, për shkak të festës së Halloëeen. Atmosfera e festës fi
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Xhama të thyer dhe gjuajtje me vezë, çfarë la pas festa e "Halloween" (FOTO LAJM) Atmosfera e festës së Halloween nuk ka kaluar pa incidente të vogla. Një i tillë është shënuar në Prishtinë ku një au
Zbuloni 10 filmat më të frikshëm horror që duhet t’i shihni me patjetër sot Vaji i ullirit ekstra i virgjër ju mbron nga sëmundja e AlzheimeritSot është Halloween dhe asgjë më mirë se të shikosh
Rudina si "shtrigë" e Bieta si "konteshë", si u veshën vipat për Halloween (FOTO LAJM) VIP-at shqiptarë i kanë kushtuar shumë rëndësi festës së Halloween-it. Në rrjetet e tyre sociale ata kanë postuar ko
Surpriza e Ronaldos për Halloween (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës qetësoi të gjithë bardhezinjtë kur i dha fitoren Juventusit në minutat e shtesës ndaj Genoas, ndë
Pa fjalë, Genta e BB transformohet si Azis për Halloween (FOTO LAJm) Shumë personazhe të famshëm janë transformuar për të festuar Halloween-in dhe një ndër to është ish-banorja e "Big Broth
Nuk është "Halloween", Gentian Zenelaj zbulon festën që i tremb burrat më shumë (VIDEO) Aktori i njohur, Gentian Zenelaj, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një video, e cila ka shkaktuar mjaft të
Khloe dhe mami Zajmina sjellin versionin më fantastik të "Maleficent" këtë Halloween! (FOTO LAJM) Sot data shënon 31 tetor, pikërisht ditën e “Halloween-it” kur ringjallen shpirtrat e të vdekurve. Personazhe të shum
Kungulli simbol i Halloween-it, pse duhet ta përdorni më shumë këtë periudhë Kungujt e Halloween-it, kungujt që piqen, që pushtojnë pazaret e fruta-perimeve, kungujt me të cilat krijohen ide pa fun
Sikur të mos mjaftonte "Ariel", Kylie u rikthye me një look edhe më joshës për Halloween (FOTO LAJM) Ndërkohë që jemi duke pritur të gjithë sesi do të shndërrohet Kim Kardashian për Halloween, motra e saj Kylie Jenner na
Sytë zemra! Djali i Big Bastës u bë një kopje e vogël e të atit për Halloween! (FOTO LAJM) Këtë vit, vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani, zgjodhi të bëhej identik si babai i tij për Halloween. Vesa k
"Për pak vdiqa nga frika", Jonida Shehun e tmerrojnë për Halloween (VIDEO) Jonida Shehu është trembur gjatë emisionit të saj "Soiree", nga një surprizë që stafi i saj kishte përgatitur për të ftu
Halloween sipas Giada Çelës (FOTO LAJM) Edhe pak na ndan nga festa e halloween-it nata e shpirtrave, kungujve dhe “trick or treat’’. Kjo feste eshte bere tr